2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Miastków Kościelny
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych gromadzonych na terenie wszystkich nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz w punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Miastków Kościelny w okresie od stycznia 2026 r. do grudnia 2027 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych gromadzonych na terenie wszystkich nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz w punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w miejscowości Miastków Kościelny w okresie od stycznia 2026 r. do grudnia 2027 r