2. Verfahren
Verfahren
Titel: ALFAGEN – ODPRÁŠENÍ SPALIN Z PECÍ TaO
Beschreibung: Předmětem zakázky je návrh, dodávka, montáž a zprovoznění zařízení filtrace spalin z pecí na tavení hliníku a jeho slitin včetně kompletní projektové dokumentace dle technického zadání. Zařízení musí splňovat požadované emisní a hlukové limity. Součástí veřejné zakázky jsou veškeré práce související realizací akce tzn. veškeré dodávky, doprava, montážní a stavební práce, likvidace všech odpadů, zprovoznění, zaškolení obsluhy a údržby, revize, vypracování projektových dokumentací a další práce a služby spojené se zhotovením díla.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42514300 Geräte zum Filtrieren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45317400 Elektroinstallationsarbeiten für Filtrieranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1