See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie monitoringów przedmiotów ochrony obszarów Natura 2000 realizowane przez RDOŚ w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu przyrodniczego i sporządzenie ekspertyzy przyrodniczej, przedstawiającej ocenę stanu zachowania przedmiotów ochrony obszarów Natura 2000
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90720000 Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dolina Wkry PLH140005 - siedliska przyrodnicze
Beschreibung: Część I - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Dolina Wkry PLH140005 - siedliska przyrodnicze
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.I
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Świetliste dąbrowy i grądy w Jabłonnej PLH140045 – siedliska przyrodnicze
Beschreibung: Część II – Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Świetliste dąbrowy i grądy w Jabłonnej PLH140045 – siedliska przyrodnicze
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.II
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Grabinka PLH140044 – siedliska przyrodnicze
Beschreibung: Część III - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Grabinka PLH140044 – siedliska przyrodnicze
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Kampinoska Dolina Wisły PLH140029 – siedliska przyrodnicze
Beschreibung: Część IV – Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Kampinoska Dolina Wisły PLH140029 – siedliska przyrodnicze
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V – Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Kampinoska Dolina Wisły PLH140029 – ryby
Beschreibung: Część V – Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Kampinoska Dolina Wisły PLH140029 – ryby
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Kampinoska Dolina Wisły PLH140029 – owady;
Beschreibung: Część VI - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Kampinoska Dolina Wisły PLH140029 – owady;
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.VI
Los: LOT-0007
Titel: Część VII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Kampinoska Dolina Wisły PLH140029 – płazy;
Beschreibung: Część VII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Kampinoska Dolina Wisły PLH140029 – płazy;
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.VII
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Kampinoska Dolina Wisły PLH140029 – ssaki;
Beschreibung: Część VIII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Kampinoska Dolina Wisły PLH140029 – ssaki;
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz. VIII
Los: LOT-0009
Titel: Część IX - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Las Bielański PLH140041 – owady;
Beschreibung: Część IX - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Las Bielański PLH140041 – owady;
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.IX
Los: LOT-0010
Titel: Część X - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Kozienicka PLB140013 – ptaki;
Beschreibung: Część X - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Ostoja Kozienicka PLB140013 – ptaki;
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.X
Los: LOT-0011
Titel: Część XI - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035 – nietoperze;
Beschreibung: Część XI - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035 – nietoperze;
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.XI
Los: LOT-0012
Titel: Część XII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035 – owady;
Beschreibung: Część XII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035 – owady;
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.XII
Los: LOT-0013
Titel: Część XIII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035 – gady;
Beschreibung: Część XIII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035 – gady;
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.XIII
Los: LOT-0014
Titel: Część XIV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035 – płazy;
Beschreibung: Część XIV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035 – płazy;
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.XIV
Los: LOT-0015
Titel: Część XV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035 – siedliska przyrodnicze;
Beschreibung: Część XV - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035 – siedliska przyrodnicze;
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.XV
Haupteinstufung (cpv): 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90720000 Umweltschutz
Los: LOT-0016
Titel: Część XVI - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035 – ssaki;
Beschreibung: Część XVI - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035 – ssaki;
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.XVI
Los: LOT-0017
Titel: Część XVII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035 – mięczaki
Beschreibung: Część XVII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Puszcza Kozienicka PLH140035 – mięczaki
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.XVII
Los: LOT-0018
Titel: Część XVIII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Białe Błota PLH140038 – ryby;
Beschreibung: Część XVIII - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Białe Błota PLH140038 – ryby;
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.XVIII
Los: LOT-0019
Titel: Część XIX - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Krogulec PLH140008 – ryby;
Beschreibung: Część XIX - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Krogulec PLH140008 – ryby;19) Część XIX - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Krogulec PLH140008 – ryby;
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.XIX
Los: LOT-0020
Titel: Część XX - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Strzebla Błotna w Zielonce PLH140040 – ryby.
Beschreibung: Część XX - Monitoring przyrodniczy przedstawiający ocenę stanu zachowania poszczególnych przedmiotów ochrony obszaru Natura 2000 Strzebla Błotna w Zielonce PLH140040 – ryby.
Interne Kennung: ZPP.261.10.2025.cz.XX