See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego na sieci komunikacyjnej Miasta Konina oraz na terenie gmin sąsiadujących, na mocy zawartych porozumień międzygminnych na rzecz pasażerów
Beschreibung: 1. Świadczenie usług przewozowych tj. usług publicznych w zakresie publicznego transportu zbiorowego na sieci komunikacyjnej miasta Konina oraz na terenie Gmin sąsiadujących, z którymi Organizator zawarł porozumienia dotyczące organizowania, zarządzania i planowania rozwoju publicznego transportu zbiorowego na terenie danej Gminy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do zaproszenia.
Interne Kennung: ZDM.II.IR.221.1.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego na sieci komunikacyjnej Miasta Konina oraz na terenie gmin sąsiadujących, na mocy zawartych porozumień międzygminnych na rzecz pasażerów.
Beschreibung: 1.Świadczenie usług przewozowych tj. usług publicznych w zakresie publicznego transportu zbiorowego na sieci komunikacyjnej miasta Konina oraz na terenie Gmin sąsiadujących, z którymi Organizator zawarł porozumienia dotyczące organizowania, zarządzania i planowania rozwoju publicznego transportu zbiorowego na terenie danej Gminy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do zaproszenia.