See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemengde woonontwikkeling aan de Meulestedekaai
Beschreibung: Het doel van onderhavige procedure is de selectie van een Private Partner, i.c. een multidisciplinair team, om uiteindelijk te komen tot een contractuele publiek-private samenwerking (PPS) tussen sogent als publieke partner enerzijds en een private partner anderzijds, met als doelstelling de realisatie van een gemengde ontwikkeling op de site gelegen aan de Meulestedekaai/Meulesteedsesteenweg.
Interne Kennung: 2025/08
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/08 - 1
Interne Kennung: 1