2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Nowogrodziec
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 4 do SWZ. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z: 1) odbieraniem odpadów komunalnych od wszystkich właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne z terenu Gminy Nowogrodziec oraz transportem wszystkich odebranych odpadów komunalnych do Instalacji Komunalnej w Lubaniu – Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich przy ul. Bazaltowej 1 w Lubaniu, w celu dalszego ich zagospodarowania; 2) obsługą punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, w tym problematycznych (PSZOK) – dostawa kontenerów oraz odbiór i transport wszystkich zebranych odpadów komunalnych do Instalacji Komunalnej w Lubaniu – Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich przy ul. Bazaltowej 1 w Lubaniu, w celu dalszego ich zagospodarowania. Przedmiot umowy określony w ust. 1 obejmuje: 1) odbieranie posortowniczych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych wraz z ich dostarczeniem do Instalacji Komunalnej w Lubaniu; 2) organizację selektywnej zbiórki odpadów: papieru, metali i tworzyw sztucznych, szkła oraz bioodpadów wraz z ich odbiorem i ich dostarczeniem do Instalacji Komunalnej w Lubaniu; 3) odbieranie odpadów wielkogabarytowych, mebli, zużytych opon, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego wraz z ich dostarczeniem do Instalacji Komunalnej w Lubaniu; 4) zapewnienie właścicielom nieruchomości możliwości wynajmu, dzierżawy lub innej formy dysponowania pojemnikami do zbierania odpadów komunalnych; 5) zapewnienie świadczenia usługi mycia i dezynfekcji pojemników na odpady komunalne oraz wymiany wadliwych/zepsutych pojemników objętych niniejszym zamówieniem; 6) obsługę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK); 7) odbiór przeterminowanych leków i zużytych baterii oraz odbiór odpadów budowlano-remontowych i odpadów zielonych na indywidualne zlecenie mieszkańców; 8) opracowanie harmonogramu odbioru odpadów komunalnych; 9) zapewnienie Zamawiającemu dostępu do danych z systemu GPS monitorującego ruch pojazdów wykorzystywanych przez Wykonawcę do wykonywania usług związanych z odbieraniem odpadów komunalnych na terenie Gminy Nowogrodziec; 10) prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą przedmiotem zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 646777-2025
Interne Kennung: WI.271.28.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: na podstawie art. 138 ust 2 ustawy PZP, w związku z pilną potrzebą udzielenia zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 4 do SWZ. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z: 1) odbieraniem odpadów komunalnych od wszystkich właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne z terenu Gminy Nowogrodziec oraz transportem wszystkich odebranych odpadów komunalnych do Instalacji Komunalnej w Lubaniu – Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich przy ul. Bazaltowej 1 w Lubaniu, w celu dalszego ich zagospodarowania; 2) obsługą punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, w tym problematycznych (PSZOK) – dostawa kontenerów oraz odbiór i transport wszystkich zebranych odpadów komunalnych do Instalacji Komunalnej w Lubaniu – Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich przy ul. Bazaltowej 1 w Lubaniu, w celu dalszego ich zagospodarowania. Przedmiot umowy określony w ust. 1 obejmuje: 1) odbieranie posortowniczych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych wraz z ich dostarczeniem do Instalacji Komunalnej w Lubaniu; 2) organizację selektywnej zbiórki odpadów: papieru, metali i tworzyw sztucznych, szkła oraz bioodpadów wraz z ich odbiorem i ich dostarczeniem do Instalacji Komunalnej w Lubaniu; 3) odbieranie odpadów wielkogabarytowych, mebli, zużytych opon, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego wraz z ich dostarczeniem do Instalacji Komunalnej w Lubaniu; 4) zapewnienie właścicielom nieruchomości możliwości wynajmu, dzierżawy lub innej formy dysponowania pojemnikami do zbierania odpadów komunalnych; 5) zapewnienie świadczenia usługi mycia i dezynfekcji pojemników na odpady komunalne oraz wymiany wadliwych/zepsutych pojemników objętych niniejszym zamówieniem; 6) obsługę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK); 7) odbiór przeterminowanych leków i zużytych baterii oraz odbiór odpadów budowlano-remontowych i odpadów zielonych na indywidualne zlecenie mieszkańców; 8) opracowanie harmonogramu odbioru odpadów komunalnych; 9) zapewnienie Zamawiającemu dostępu do danych z systemu GPS monitorującego ruch pojazdów wykorzystywanych przez Wykonawcę do wykonywania usług związanych z odbieraniem odpadów komunalnych na terenie Gminy Nowogrodziec; 10) prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą przedmiotem zamówienia. Wykonywanie przedmiotu zamówienia przez cały okres jego realizacji powinno odbywać się przy wykorzystaniu sprzętu, narzędzi i wyposażenia spełniającego wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.