815919-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż wyposażenia dydaktycznego do pracowni kształcenia zawodowego tj. sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu „Wsparcie infrastruktury kształcenia zawodowego szkół ponadpodstawowych Powiatu Tarnowskiego” nr FEMP.05.03-IP.01-1374/24 w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 - 2027 Działanie 5.3 Infrastruktura kształcenia zawodowego Typ A wsparcie infrastruktu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia dydaktycznego do pracowni kształcenia zawodowego tj. sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu „Wsparcie infrastruktury kształcenia zawodowego szkół ponadpodstawowych Powiatu Tarnowskiego” nr FEMP.05.03-IP.01-1374/24 w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 - 2027 Działanie 5.3 Infrastruktura kształcenia zawodowego Typ A wsparcie infrastruktury szkół ponadpodstawowych prowadzących kształcenie zawodowe dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej. 2. Zakupione wyposażenie będzie wykorzystywane w celach edukacyjnych, w tym do prowadzenia zajęć praktycznych oraz egzaminów zawodowych. 3. Postępowanie prowadzone jest z podziałem na trzy części /zadania/. Oznacza to, że w prowadzonym postępowaniu dopuszczona jest możliwość składania ofert częściowych: Zadanie/część 1: Dostawa sprzętu komputerowego do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie, ul. Reymonta 19, 33- 170 Tuchów Zadanie/część 2: Dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie, ul. Grabina 57, 32-840 Zakliczyn Zadanie/część 3: Dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Żabnie, ul. Rynek 26, 33-240 Żabno 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania wskazano w Dokumentacji przetargowej tj. Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami- załącznik nr 1 do SWZ- opis przedmiotu zamówienia; załącznik nr 4 Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy). 5. Wewnętrzny identyfikator: ZP.272.20.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie/Część 1: Dostawa sprzętu komputerowego do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie, ul. Reymonta 19, 33- 170 Tuchów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia dydaktycznego do pracowni kształcenia zawodowego tj. sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu „Wsparcie infrastruktury kształcenia zawodowego szkół ponadpodstawowych Powiatu Tarnowskiego” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania wskazano w Dokumentacji przetargowej tj. Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami- załącznik nr 1 do SWZ- opis przedmiotu zamówienia; załącznik nr 4 Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 30232000 Peripheriegeräte
LosLOT-0002
TitelZadanie/Część 2: Dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie, ul. Grabina 57, 32-840 Zakliczyn
LosLOT-0003
TitelZadanie/Część 3: Dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Żabnie, ul. Rynek 26, 33-240 Żabno