2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie opieki bezdomnym zwierzętom domowym i dzikim ptakom poprzez prowadzenie schroniska dla zwierząt w Kołobrzegu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja przez Wykonawcę usług związanych z zapewnieniem opieki bezdomnym zwierzętom domowym i dzikim ptakom poprzez prowadzenie schroniska dla zwierząt, wyłapywanie bezdomnych zwierząt domowych w granicach administracyjnych miasta Kołobrzeg oraz zbieranie padłych bezdomnych zwierząt domowych i zwierząt wolno żyjących (dzikich) o masie poniżej 50 kg z terenu Gminy Miasto Kołobrzeg.
Vorherige Bekanntmachung: 630699-2025
Interne Kennung: BZ.271.39.2025.I
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98380000 Hundezwinger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85200000 Dienstleistungen des Veterinärwesens, 85210000 Haustierzuchten, 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001