See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup wraz z dostarczeniem sprzętu informatycznego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego” – umowa ramowa – Cześć II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup wraz z dostarczeniem sprzętu informatycznego dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego” – umowa ramowa – Cześć II 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 21 zadań: 1) Zadanie nr 1 – Urządzenie multimedialne typu Tablet Typ I wraz z etui i akcesoriami w ilości 70 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 1; 2) Zadanie nr 2 – Projektor multimedialny Typ I – przenośny bezprzewodowy w ilości 1 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 2; 3) Zadanie nr 3 – Projektor multimedialny Typ II – krótkoogniskowy w ilości 3 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 3; 4) Zadanie nr 4 – Zasilacz awaryjny UPS w ilości 38 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 4; 5) Zadanie nr 5 – Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe laserowe lub LED A3 z czytnikiem kart zbliżeniowych i dodatkowym wyposażeniem w ilości 6 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 5; 6) Zadanie nr 6 – Urządzenie wielofunkcyjne Typ I kolorowe laserowe lub LED A3 z dodatkowym wyposażeniem w ilości 2 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 6; 7) Zadanie nr 7 – Urządzenie wielofunkcyjne Typ II kolorowe laserowe lub LED A3 z dodatkowym wyposażeniem w ilości 46 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 7; 8) Zadanie nr 8 – Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne laserowe lub LED A3 z dodatkowym wyposażeniem w ilości 40 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 8; 9) Zadanie nr 9 – Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne laserowe lub LED A4 z dodatkowym wyposażeniem w ilości 91 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 9; 10) Zadanie nr 10 – Drukarka monochromatyczna laserowa lub LED A4 z dodatkowym wyposażeniem w ilości 375 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 10; 11) Zadanie nr 11 – Drukarka 3D z dodatkowym wyposażeniem w ilości 8 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 11; 12) Zadanie nr 12 – Drukarka mobilna (przenośna) atramentowa kolorowa z możliwością skanowania w ilości 81 kpl., w tym 73 kpl z dodatkowym wyposażeniem – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 12 pkt 1 i 2; 13) Zadanie nr 13 – Profesjonalna drukarka wieloformatowa fotograficzna A0++ z dodatkowym wyposażeniem w ilości 1 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 13; 14) Zadanie nr 14 – Skaner 3D z dodatkowym wyposażeniem w ilości 8 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 14; 15) Zadanie nr 15 – Skaner ręczny z pamięcią w ilości 5 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 15; 16) Zadanie nr 16 – Tester analizator sieci LAN w ilości 5 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 16; 17) Zadanie nr 17 – Urządzenie multimedialne typu Tablet Typ II wraz z kompletem akcesoriów w ilości 2 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 17; 18) Zadanie nr 18 – Urządzenie multimedialne typu Tablet Typ III wraz z kompletem akcesoriów w ilości 2 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 18; 19) Zadanie nr 19 – Zestaw sprzętowych blockerów zapisu 10 kpl. ( w tym Typ I – 4kpl; Typ II – 4kpl; Typ III – 2kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 19 pkt 1, 2 i 3. 20) Zadanie nr 20 – Komputer przenośny typu Laptop wzmocniony z pakietem aplikacji biurowych w ilości 62 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 20; 21) Zadanie nr 21 – Monitor 55” z uchwytem w ilości 2 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w OPZ dla zadania nr 21; 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: załączniku nr 1 do SWZ tj. – Formularzu ofertowym dla zadania 1-21, załącznikach nr 8.1 – 8.21 do SWZ tj. Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), które zawierają opisy przedmiotu zamówienia odpowiednio dla zadania 1-21, załącznikach nr 2.1 – Projekcie umowy ramowej dla zadania 1-21, załącznikach nr 2.2 – Projekcie umowy wykonawczej dla zadania 1 – 21, załącznikach nr 3.1 – 3.21 do SWZ tj. – Projekcie zaproszenia do złożenia oferty wykonawczej tj. Formularzach ofertowych do umowy wykonawczej, które zawierają opisy przedmiotu zamówienia, odpowiednio dla każdego zadania.
Vorherige Bekanntmachung: 685086-2025
Interne Kennung: 43/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237450 Grafiktabletts
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 38652120 Videoprojektoren, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 30232110 Laserdrucker, 30232100 Drucker und Plotter, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30232130 Farbgrafikdrucker, 30232140 Plotter, 38520000 Scanner, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 38552000 Elektronische Messgeräte, 30213200 Tablettcomputer, 30211200 Hardware für Zentralrechner, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30213100 Tragbare Computer, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 30231300 Bildschirme, 30237260 Monitor-Wandarmhalterungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Urządzenie multimedialne typu Tablet Typ I wraz z etui i akcesoriami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę urządzenia multimedialnego typu Tablet Typ I wraz z etui i akcesoriami w ilości 70 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Projektor multimedialny Typ I – przenośny bezprzewodowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę projektora multimedialnego Typ I – przenośny bezprzewodowy w ilości 1 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 38652120 Videoprojektoren
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Projektor multimedialny Typ II – krótkoogniskowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę projektor multimedialnego Typ II – krótkoogniskowy w ilości 3 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Zasilacz awaryjny UPS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę zasilacza awaryjnego UPS w ilości 38 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe laserowe lub LED A3 z czytnikiem kart zbliżeniowych i dodatkowym wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę urządzenia wielofunkcyjnego kolorowego laserowego lub LED A3 z czytnikiem kart zbliżeniowych i dodatkowym wyposażeniem w ilości 6 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 5 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Urządzenie wielofunkcyjne Typ I kolorowe laserowe lub LED A3 z dodatkowym wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę urządzenia wielofunkcyjnego Typ I kolorowego laserowego lub LED A3 z dodatkowym wyposażeniem w ilości 2 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 6 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Urządzenie wielofunkcyjne Typ II kolorowe laserowe lub LED A3 z dodatkowym wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę urządzenia wielofunkcyjnego Typ II kolorowego laserowego lub LED A3 z dodatkowym wyposażeniem w ilości 46 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 7 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne laserowe lub LED A3 z dodatkowym wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę urządzenia wielofunkcyjnego monochromatycznego laserowego lub LED A3 z dodatkowym wyposażeniem w ilości 40 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 8 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 – Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne laserowe lub LED A4 z dodatkowym wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę urządzenia wielofunkcyjnego monochromatycznego laserowego lub LED A4 z dodatkowym wyposażeniem w ilości 91 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 9 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 – Drukarka monochromatyczna laserowa lub LED A4 z dodatkowym wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę drukarki monochromatycznej laserowej lub LED A4 z dodatkowym wyposażeniem w ilości 375 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 10 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 – Drukarka 3D z dodatkowym wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę drukarki 3D z dodatkowym wyposażeniem w ilości 8 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 11 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 11
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 – Drukarka mobilna (przenośna) atramentowa kolorowa z możliwością skanowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę drukarkę mobilną (przenośną) atramentową kolorową z możliwością skanowania w ilości 81 kpl., w tym 73 kpl z dodatkowym wyposażeniem – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 12 pkt 1 i 2 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 12
Haupteinstufung (cpv): 30232130 Farbgrafikdrucker
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 – Profesjonalna drukarka wieloformatowa fotograficzna A0++ z dodatkowym wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę profesjonalną drukarkę wieloformatową fotograficzną A0++ z dodatkowym wyposażeniem w ilości 1 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 13 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 13
Haupteinstufung (cpv): 30232140 Plotter
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 – Skaner 3D z dodatkowym wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę skanera 3D z dodatkowym wyposażeniem w ilości 8 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 14 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 14
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 – Skaner ręczny z pamięcią
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę skanera ręcznego z pamięcią w ilości 5 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 15 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 15
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 – Tester analizator sieci LAN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę testera analizatora sieci LAN w ilości 5 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 16 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 16
Haupteinstufung (cpv): 38552000 Elektronische Messgeräte
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 – Urządzenie multimedialne typu Tablet Typ II wraz z kompletem akcesoriów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę urządzenia multimedialngo typu Tablet Typ II wraz z kompletem akcesoriów w ilości 2 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 17 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 17
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 – Urządzenie multimedialne typu Tablet Typ III wraz z kompletem akcesoriów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę urządzenia multimedialnego typu Tablet Typ III wraz z kompletem akcesoriów w ilości 2 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 18 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 – Zestaw sprzętowych blockerów zapisu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę zestawu sprzętowych blockerów zapisu 10 kpl. ( w tym Typ I – 4kpl; Typ II – 4kpl; Typ III – 2kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 19 pkt 1, 2 i 3 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 19
Haupteinstufung (cpv): 30211200 Hardware für Zentralrechner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 – Komputer przenośny typu Laptop wzmocniony z pakietem aplikacji biurowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę komputera przenośnego typu Laptop wzmocnionego z pakietem aplikacji biurowych w ilości 62 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 20 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 20
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 – Monitor 55” z uchwytem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zakup i dostawę monitora 55” z uchwytem w ilości 2 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w Opisie przedmiotu zamówienia dla zadania nr 21 Okres obowiązywania umowy wynosi: 18 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy ramowej lub do wcześniejszego wyczerpania limitu środków finansowych jakie Zamawiający przeznaczył na realizację, w zależności od tego która z tych okoliczności nastąpi wcześniej. Termin realizacji cząstkowych/szczegółowych zamówień wykonawczych – max. 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej z uwzględnieniem kryterium oceny terminu realizacji „T” zadeklarowanego przez Wykonawcę w treści oferty.
Interne Kennung: 43/25 Zadanie nr 21
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237260 Monitor-Wandarmhalterungen