816026-2025 - Wettbewerb
Polen – Architekturentwurf – Opracowanie projektu przebudowy, rozbudowy i nadbudowy siedziby RDLP w Poznaniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie projektu przebudowy, rozbudowy i nadbudowy siedziby RDLP w Poznaniu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu opracowanie 1) dokumentacji wielobranżowej projektowo-kosztorysowej przebudowy, rozbudowy i nadbudowy siedziby RDLP w Poznaniu przy ul. Gajowej 10 - budynku biurowego i magazynowo-garażowego wraz ze zmianą sposobu użytkowania na jeden budynek biurowy (miasto Poznań, obręb Jeżyce, arkusz 13, działka 90) 2) uzyskanie rozstrzygnięć administracyjnych na prowadzenie robót budowlanych od właściwego organu administracji architektoniczno-budowlanej, umożliwiających rozpoczęcie robót budowlanych przez Zamawiającego. 3) wykonanie aktualizacji kosztorysów inwestorskich. 4) sprawowanie nadzoru autorskiego. 2. Przedmiot umowy obejmuje opracowanie kompletnej dokumentacji wielobranżowej projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisem prawa lub umową opinii, uzgodnień i pozwoleń na realizację robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego w okresie realizacji robót budowlanych na podstawie opracowanej przez Wykonawcę dokumentacji projektowej. 3. Opracowanie dokumentacji podzielone jest na 2 etapy: 1) ETAP 1 – dokumentacja projektowo-kosztorysowa w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami i rozporządzeniami obejmująca: projekt budowlany, załączniki do projektu budowlanego, projekt wykonawczy, przedmiary, kosztorysy, STWiORB, wymagane oświadczenia i formularze, inne opracowania wymagane obowiązującymi przepisami. 2) ETAP 2 - uzyskanie rozstrzygnięcia administracyjnego na prowadzenie robót budowlanych od właściwego organu administracji architektoniczno-budowlanej, umożliwiającego rozpoczęcie robót budowlanych przez Zamawiającego. Dalsze postanowienia zawarte zostały w pkt 3 SWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ oraz w Projekcie Koncepcyjnym wraz z dokumentami źródłowymi – załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungZI.270.6.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSzczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z SWZ. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 34 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
Titel"Opracowanie projektu przebudowy, rozbudowy i nadbudowy siedziby RDLP w Poznaniu”