See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering control rooms Bereikbaarheid, Veiligheid en Parkeervoorzieningen Rotterdam.
Beschreibung: De Opdracht gaat over het leveren, inrichten en gebruiksklaar opleveren van de Werkplekoplossing, inclusief alle hardware en software, voor de control rooms Bereikbaarheid, Veiligheid en Parkeervoorzieningen. Daarnaast betreft deze aanbesteding ook het leveren van een vervolgservice, die bestaat uit het onderhouden, hosten en updaten van de geleverde hardware en software.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72261000 Software-Unterstützung, 72514300 Anlagenverwaltung für die Computersystemwartung
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 17 Stück