81621-2026 - Ergebnis
Tschechien – Netzkomponenten – Nákup HW, SW licencí, subskripce a související technické podpory výrobce Check Point
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup HW, SW licencí, subskripce a související technické podpory výrobce Check Point
BeschreibungPředmětem plnění Veřejné zakázky je pořízení technologií zabezpečení datových center včetně souvisejících technologických řešení výrobce Check Point Software Technologies LTD, se sídlem 5 Shlomo Kaplan Street, Tel Aviv 67897, Israel (dále jen „Výrobce“). Zadavatel požaduje dodání technické podpory Výrobce dle Přílohy č. 2 Výzvy – Technická specifikace předmětu plnění (to celé dále jen „Plnění“).
Interne KennungVZ2025114 (VZ2024064-03)
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237280 Stromversorgungszubehör, 72268000 Bereitstellung von Software, 71336000 Unterstützende technische Tätigkeiten
5. Los
LosLOT-0001