2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vergunningen voor het aanbieden van deeltweewielers
Beschreibung: Met deze vergunningen wil de gemeente een betrouwbaar, toegankelijk en betaalbaar netwerk van elektrische deelfietsen en deelscooters realiseren. Dit netwerk draagt bij aan minder autogebruik, meer duurzaamheid en meer leefruimte in de gemeente. De vergunning voor deelbakfietsen wordt als meervoudig onderhandse aanbesteding (concessie) in de markt gezet, waarvoor drie aanbieders zijn uitgenodigd. Deelscooters: maximaal 600 Deelfietsen: maximaal 800
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Deelscooters
Beschreibung: Motorrijtuig op twee wielen, met een door de constructie bepaalde maximumsnelheid van niet meer dan 25 km/u (ook wel snorfiets genoemd), al dan niet uitgerust met een elektromotor met een nominaal continu maximumvermogen van niet meer dan 4 kW, niet zijnde een gehandicaptenvoertuig, welke wordt aangeboden als deelvoertuig. Maximaal 300 per vergunning, 600 in totaal.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie
Los: LOT-0002
Titel: Deelfietsen
Beschreibung: Vervoermiddel met twee wielen, dat met spierkracht via pedalen wordt aangedreven of dat is uitgerust met elektrische trapondersteuning tot een maximumsnelheid van 25 km/u, niet zijnde een deelbakfiets, welke wordt aangeboden als deelvoertuig. Maximaal 400 per vergunning, 800 in totaal.
Interne Kennung: 2