See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania i konserwacji sieci kanalizacyjnej odprowadzającej wody opadowe i roztopowe na terenie Gdyni
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie na obszarze miasta Gdyni (podzielonego na cztery rejony eksploatacyjne) przez całą dobę i cały rok drożności miejskiej sieci kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe i roztopowe oraz obiektów inżynierskich (poza separatorami) na niej zlokalizowanych lub z nią związanych, przy zapewnieniu kompletności i ciągłości świadczenia usług. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na trzy CZĘŚCI, odpowiadające trzem rejonom eksploatacyjnym miasta. 3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) czyszczenie ręczne i mechaniczne sieci kanalizacji deszczowej i wszystkich, poza separatorami, obiektów inżynierskich na tej sieci zlokalizowanych lub z nią związanych, w celu utrzymania ich drożności; 2) wykonywanie prac konserwacyjnych w ramach bieżącej eksploatacji; 3) udział w odbiorach technicznych i końcowych; 4) wykonywanie kamerą TV przeglądów sieci kanalizacji deszczowej; 5) prowadzenie całodobowego pogotowia dotyczącego sytuacji awaryjnych. 4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy, dla CZĘŚCI 1 – REJON I, CZĘŚCI 2 – REJON II, CZĘŚĆI 3 – REJON III zamówienia, zawierają załączniki do SWZ: 1) załącznik A - Opis przedmiotu zamówienia; 2) załącznik B - Instrukcja dot. zajęcia pasa drogowego; 3) załącznik C - Wzór harmonogramu prac; 4) załącznik D - Wzór sprawozdania z wykonanych robót konserwacyjnych; 5) załącznik E - Wytyczne do monitoringów kanalizacji deszczowej; 6) załącznik F -Wzór charakterystyki odc. sieci, przykanalików, studni i wpustów z monitoringu sieci kanalizacji deszczowej; 7) załącznik G - Plan Gdyni – rejony eksploatacyjne i obiekty na sieci; 8) załącznik H - Instrukcja eksploatacji pompowni; 9) załącznik 10/I, 10/II, 10/III – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: EZP.271.45.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90641000 Reinigung von Einlaufschächten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania i konserwacji sieci kanalizacyjnej odprowadzającej wody opadowe i roztopowe na terenie Gdyni - CZĘŚĆ 1
Beschreibung: CZĘŚĆ 1 – REJON I 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie na obszarze miasta Gdyni – w Rejonie I, przez całą dobę i cały rok, drożności miejskiej sieci kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe i roztopowe oraz obiektów inżynierskich (poza separatorami) zlokalizowanych w Rejonie I lub z nim związanych, przy zapewnieniu kompletności i ciągłości świadczenia usług. 2. Część 1 - rejon I Gdyni obejmuje: 1) zlewnię rzeki Kaczej, potoku Kolibkowskiego i Sweliny, tj. dzielnice: Orłowo, Mały Kack, Wielki Kack, Karwiny, Dąbrowę. Długość sieci deszczowej wraz z przykanalikami w zakresie średnic DN 150 – 1600 mm wynosi w przybliżeniu 89,535 km, liczba wpustów 1208 szt. Liczba studni 1851 szt., liczba piaskowników szt. 3, liczba osadników wirowych szt. 13, ilość zbiorników retencyjnych 6 2) Rowy otwarte: (wymagają koszenia trawy) – wzdłuż torów PKP od strony ul. Inżynierskiej – 623 m – wzdłuż ul. Chwaszczyńskiej za ul. Obwodową – 1796 m – wzdłuż ul. Spółdzielczej – 1271 m – wzdłuż ul. Puszczyka – 229 m – w rejonie ul. Pokrzywowej – 90m 3) Miejsca wymagające koszenia trawy: – ul. Łopianowa – piaskownik – 65 m2 – ul. Szyprów – piaskownik – 142 m2 – ul. Nałkowskiej – 702 m2 – ul. Starodworcowa – 47m 2 – ul. Spółdzielcza (rowy otwarte + zbiorniki retencyjne) – 6427 m2 4) Koryta spływowe: – odprowadzające wody opadowe z ul. Miętowej (w poboczu ul. Wiczlińskiej) do rzeki Kaczej - 38 m, – odprowadzające wody opadowe z ul. Nałkowskiej do potoku Źródło Marii - 59 m, –odprowadzające wody opadowe z drogi dojazdowej do potoku Źródło Marii (poniżej budynku przy ul. Nałkowskiej 22) - 75 m, – odprowadzające wody opadowe z terenów leśnych do kanalizacji deszczowej w ul. Bernadowskiej - ok 200 m (rów) 3. Granice Rejonu I stanowią: – od zachodu: prawy brzeg rzeki Kaczej od granicy administracyjnej Gdyni do ujścia, – od wschodu: granica administracyjna miasta Gdynia i miasta Sopot. 4. Powierzchnia obszaru eksploatacyjnego w rejonie I wynosi: 3636 ha. Wskazana powierzchnia ma charakter orientacyjny, określona została w przybliżeniu i ostatecznie może ulec zmianie. 5. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają załączniki do SWZ: 1) załącznik A - Opis przedmiotu zamówienia; 2) załącznik B - Instrukcja dot. zajęcia pasa drogowego; 3) załącznik C - Wzór harmonogramu prac; 4) załącznik D - Wzór sprawozdania z wykonanych robót konserwacyjnych; 5) załącznik E - wytyczne do monitoringów kanalizacji deszczowej; 6) załącznik F - Wzór charakterystyki odc. sieci, przykanalików, studni i wpustów z monitoringu sieci kanalizacji deszczowej; 7) załącznik G - Plan Gdyni – rejony eksploatacyjne i obiekty na sieci; 8) załącznik H - Instrukcja eksploatacji pompowni; 9) załącznik 10/I – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: EZP.271.45.2025 CZĘŚĆ 1
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania i konserwacji sieci kanalizacyjnej odprowadzającej wody opadowe i roztopowe na terenie Gdyni - CZĘŚĆ 2
Beschreibung: CZĘŚĆ 2 – REJON II 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie na obszarze miasta Gdyni – w Rejonie II, przez całą dobę i cały rok, drożności miejskiej sieci kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe i roztopowe oraz obiektów inżynierskich (poza separatorami) zlokalizowanych w Rejonie II lub z nim związanych, przy zapewnieniu kompletności i ciągłości świadczenia usług. 2. CZĘŚĆ 2 – REJON II obejmuje dzielnice: część Śródmieścia, Wzgórze św. Maksymiliana, Redłowo, Witomino-Radiostacja, cz. Orłowa, Witomino-Leśniczówkę, Chwarzno-Wiczlino. 3. Granice Rejonu II stanowią: od północy: od Al. Marsz. Piłsudskiego (z ulicą), Droga Gdyńska, ul. Kielecka (z ulicą), granica dzielnic Działki Leśne i Witomino-Radiostacja, granica dzielnic Grabówek i Witomino - Radiostacja, granica dzielnic Grabówek i Pustki Cisowskie, przebieg orientacyjny przez tereny leśne od Trasy Kwiatkowskiego do ul. Marszewskiej, granica dzielnic Pustki Cisowskie i Chwarzno -Wiczlino aż do granicy administracyjnej Gdyni. od południa: lewy brzeg rzeki Kaczej od granicy administracyjnej Gdyni do ujścia. 4. Długość sieci kanalizacji deszczowej wraz z przykanalikami w zakresie średnic Dn 150 – 1600 mm wynosi ok. 109,4 km, liczba studni ok. 1158 szt., liczba krat ok. 1741 szt. (w tym wpusty nietypowe odwadniające Bulwar Nadmorski bezpośrednio do morza), liczba piaskowników 9 szt., liczba osadników wirowych 12 szt., liczba dużych komór żelbetowych 16 szt. 5. W Rejonie II znajdują się 2 przepompownie: 1) w ul. Orląt Lwowskich; 2) przy zejściu do tunelu SKM. Przy eksploatacji przepompowni należy uwzględnić osobę do ich obsługi i o odpowiednich kwalifikacjach elektrycznych. 6. Powierzchnia obszaru eksploatacyjnego w Rejonie II wynosi: 4030 ha. Wskazana powierzchnia ma charakter orientacyjny, została określona została w przybliżeniu i ostatecznie mogą ulec zmianie. 7. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają załączniki do SWZ: 1) załącznik A - Opis przedmiotu zamówienia; 2) załącznik B - Instrukcja dot. zajęcia pasa drogowego; 3) załącznik C - Wzór harmonogramu prac; 4) załącznik D - Wzór sprawozdania z wykonanych robót konserwacyjnych; 5) załącznik E - Wytyczne do monitoringów kanalizacji deszczowej; 6) załącznik F - Wzór charakterystyki odc. sieci, przykanalików, studni i wpustów z monitoringu sieci kanalizacji deszczowej; 7) załącznik G - Plan Gdyni – rejony eksploatacyjne i obiekty na sieci; 8) załącznik H - Instrukcja eksploatacji pompowni; 9) załącznik 10/II – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: EZP.271.45.2025 CZĘŚĆ 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie usług w zakresie utrzymania i konserwacji sieci kanalizacyjnej odprowadzającej wody opadowe i roztopowe na terenie Gdyni - CZĘŚĆ 3
Beschreibung: CZĘŚĆ 3 – REJON III 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie na obszarze miasta Gdyni – w Rejonie III, przez całą dobę i cały rok, drożności miejskiej sieci kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe i roztopowe oraz obiektów inżynierskich (poza separatorami) zlokalizowanych w Rejonie III lub z nim związanych, przy zapewnieniu kompletności i ciągłości świadczenia usług. 2. CZĘŚĆ 3 – REJON III GDYNI obejmuje dzielnice: część Śródmieścia, Kamienną Górę, Działki Leśne, Grabówek, część Chyloni i Leszczynek. Długość sieci kanalizacji deszczowej wraz z przykanalikami w zakresie średnic DN 150 – 1600 mm wynosi 73,463 km, liczba studni 945 szt., liczba krat 1445 szt. (w tym wpusty nietypowe odwadniające Bulwar Nadmorski bezpośrednio do morza), liczba piaskowników 2 szt., liczba osadników wirowych 5 szt., zbiorników retencyjnych 8 szt. 3. Granice rejonu III stanowią: od południa i zachodu: od morza przez Al. Marsz. Piłsudskiego ( bez ulicy), ul. Śląska (z ulicą), ul. Kielecka (bez ulicy) , granica dzielnic Działki Leśne i Witomino- Radiostacja, granica Dzielnicy Grabówek, granica Dzielnicy Leszczynki , granica Dzielnicy Chylonia do ul. Swarzewskiej, ul. Swarzewska (bez ulicy), ulica Morska (do przepustu rz. Chylonki ). Od północy: rz. Chylonka (prawy brzeg) do wylotu do basenu portowego. Estakada Kwiatkowskiego od drogi ekspresowej S7 (zjazd techniczny dla służb) do rzeki Chylonki 4. Powierzchnia obszaru eksploatacyjnego w rejonie III wynosi: 1810 ha. Wskazana powierzchnia ma charakter orientacyjny, zostały określone w przybliżeniu i ostatecznie mogą ulec zmianie. 5. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają załączniki do SWZ: 1) załącznik A - Opis przedmiotu zamówienia; 2) załącznik B - Instrukcja dot. zajęcia pasa drogowego; 3) załącznik C - Wzór harmonogramu prac; 4) załącznik D - Wzór sprawozdania z wykonanych robót konserwacyjnych; 5) załącznik E - wytyczne do monitoringów kanalizacji deszczowej; 6) załącznik F - Wzór charakterystyki odc. sieci, przykanalików, studni i wpustów z monitoringu sieci kanalizacji deszczowej; 7) załącznik G - Plan Gdyni – rejony eksploatacyjne i obiekty na sieci; 8) załącznik H - Instrukcja eksploatacji pompowni; 9) załącznik 10/III – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: EZP.271.45.2025 CZĘŚĆ 3