2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie informacyjne o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Przewozy autobusowe osób w gminnych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych przebiegających przez obszar Gminy Dobrzyniewo Duże oraz gminę Krypno, dla których Gmina Dobrzyniewo Duże jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego.
Interne Kennung: RIR.271.158.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przewozy autobusowe osób w gminnych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych przebiegających przez obszar Gminy Dobrzyniewo Duże
Beschreibung: Przewozy autobusowe osób w gminnych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych przebiegających przez obszar Gminy Dobrzyniewo Duże, dla których Gmina Dobrzyniewo Duże jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego. Przewidywane linie komunikacyjne: Dobrzyniewo Duże - Dobrzyniewo Duże przez Krynice Nowe Aleksandrowo - Dobrzyniewo Duże przez Jaworówkę Dobrzyniewo Duże - Nowe Aleksandrowo przez Bohdan Dobrzyniewo Duże - Nowe Aleksandrowo przez Podleńce Nowe Aleksandrowo - Dobrzyniewo Duże przez Fasty Dobrzyniewo Duże - Fasty przez Pogorzałki Dobrzyniewo Duże - Dobrzyniewo Duże przez Chraboły Fasty - Dobrzyniewo Duże przez Kozińce Dobrzyniewo Duże - Dobrzyniewo Duże przez Kopisk Dobrzyniewo Duże - Dobrzyniewo Duże przez Zalesie Dobrzyniewo Duże - Dobrzyniewo Duże przez Ogrodniki Dobrzyniewo Duże - Dobrzyniewo Duże przez Bohdan Dobrzyniewo Duże – Nowe Aleksandrowo przez Ogrodniki Dobrzyniewo Duże - Obrubniki przez Bohdan Dobrzyniewo Duże - Dobrzyniewo Duże przez Obrubniki Obrubniki - Dobrzyniewo Duże przez Kopisk Zamawiający zastrzega możliwość modyfikowania linii komunikacyjnych w okresie obowiązywania umowy w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i zapotrzebowania pasażerskiego w zakresie obejmującym ww. obszar. Przewidywana data rozpoczęcia data rozpoczęcia postępowania w trybie, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 1 bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego - 15 grudnia 2026 r.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Przewozy autobusowe osób w gminnych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych przebiegających przez obszar Gminy Dobrzyniewo Duże oraz gminę Krypno
Beschreibung: Przewozy autobusowe osób w gminnych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych przebiegających przez obszar Gminy Dobrzyniewo Duże oraz gminę Krypno, dla których Gmina Dobrzyniewo Duże jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego. Przewidywane linie komunikacyjne: 400 – Fasty - Kulikówka przez Dobrzyniewo Fabryczne 406 - Fasty - Krypno Kościelne przez Dobrzyniewo Duże Zamawiający zastrzega możliwość modyfikowania linii komunikacyjnych w okresie obowiązywania umowy w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i zapotrzebowania pasażerskiego w zakresie obejmującym ww. obszar. Przewidywana data rozpoczęcia data rozpoczęcia postępowania w trybie, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 1 bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego - 15 grudnia 2026 r.
Interne Kennung: Część 2