2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti technologií tělovýchovného pavilonu GYBY
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve změně dokončené stavby stávajícího objektu tělovýchovného pavilonu Gymnázia Brno-Bystrc, spočívající v rekonstrukci části technických zařízení této budovy, se zaměřením na obnovu elektroinstalace (silnoproud, slaboproud), úpravu ústředního vytápění, výměnu vzduchotechniky a stropních podhledů za účelem snížení energetické náročnosti technologií tělovýchovného pavilonu GYBY, vč. zavedení nadřazeného inteligentního automatizovaného systému regulace elektrického osvětlení, větrání a vytápění budovy. Bližší podrobnosti a přesná specifikace předmětu plnění je uvedena v Příloze č. 1 ZD, kterou je návrh smlouvy (Obchodní podmínky), a v příloze č. 2 ZD, kterou je Projektová dokumentace a soupis prací.
Interne Kennung: 01092025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, a to v nadlimitním režimu.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001