81635-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – Nordjyllands Beredskab - udbud af containertrækker m/kran
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNordjyllands Beredskab - udbud af containertrækker m/kran
BeschreibungUdbuddet, der gennemføres som et offentligt udbud efter reglerne herom i udbudslovens §§ 56 og 57, vedrører aftale om levering af containertrækker m/kran. Aftalen er ikke opdelt i mindre delaftaler, da aftalen alene indbefatter køb af 1 containertrækker og derfor ikke meningsfyldt kan opdeles i flere delaftaler. Aftalen indgås på baggrund af det aftaleudkast, der indgår som en del af udbudsmaterialet. For nærmere beskrivelse af ydelsen omfattet af aftalen henvises til det samlede udbudsmateriale.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001