See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu okresowych przeglądów i wynikających z nich prac konserwacyjnych oraz usuwanie awarii na wezwanie Zamawiającego w ramach całodobowego serwisu dla urządzeń przeciwpożarowych znajdujących się w obiektach w Centrali ZUS.
Beschreibung: Świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu okresowych przeglądów i wynikających z nich prac konserwacyjnych oraz usuwanie awarii na wezwanie Zamawiającego w ramach całodobowego serwisu dla urządzeń przeciwpożarowych znajdujących się w obiektach w Centrali ZUS. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty został w Załączniku nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 563165-2025
Interne Kennung: 993200.271.116.2025-DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625000 Einbruchs- und Feuermelder, 31625200 Brandmeldeanlagen, 44482000 Brandschutzvorrichtungen, 44221220 Brandschutztüren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu okresowych przeglądów i wynikających z nich prac konserwacyjnych oraz usuwanie awarii na wezwanie Zamawiającego w ramach całodobowego serwisu dla urządzeń przeciwpożarowych znajdujących się w obiektach w Centrali ZUS
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625200 Brandmeldeanlagen, 31625000 Einbruchs- und Feuermelder, 44482000 Brandschutzvorrichtungen, 44221220 Brandschutztüren