2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová dokumentace pro pavilon urgentní medicíny FNKV
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace a zajištění souvisejících činností pro investiční akci „Pavilon urgentní medicíny FNKV“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71315300 Bauabnahme, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Projektová dokumentace pro pavilon urgentní medicíny FNKV
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zhotovitel je oprávněn vždy k 1. březnu příslušného kalendářního roku jednostranně zvýšit sjednanou cenu, ohledně které Zhotoviteli dosud nevzniklo právo vystavit fakturu, o míru inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu cen v tržních službách dle klasifikace produkce (CZ-CPA) „Architektonické a inženýrské služby; technické zkoušky a analýzy“, který je vyhlašovaný a publikovaný Českým statistickým úřadem, a to za uplynulý kalendářní rok (dále jen „Index“), přičemž Zhotovitel není oprávněn uplatnit tuto inflační doložku za kalendářní rok, ve kterém tato Smlouva nabyla účinnosti (kalendářním rokem se rozumí období od 1. ledna do 31. prosince). Objednatel je oprávněn vždy k 1. březnu příslušného kalendářního roku jednostranně snížit sjednanou cenu, ohledně které Zhotoviteli dosud nevzniklo právo vystavit fakturu, o míru deflace vyjádřenou poklesem průměrného ročního Indexu. Objednatel není oprávněn uplatnit tuto deflační doložku za kalendářní rok, ve kterém tato Smlouva nabyla účinnosti, ani za následující kalendářní rok; kalendářním rokem se rozumí období od 1. ledna do 31. prosince. Blíže viz čl. 7 Smlouvy.