See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SD - Totaal Bereik '26 - '30
Beschreibung: VRT is op zoek naar een partner voor het uitvoeren van het Bereiksonderzoek.Met dit onderzoek wil de VRT een beeld krijgen van haar totale (geïntegreerde) bereik bij de Vlaamse mediagebruiker, van het totale (geïntegreerde) bereik van haar verschillende merken en platformen, én van haar informatie-aanbod. VRT wil deze informatie voor alle relevante doelgroepen zoals verderop beschreven. De beheersovereenkomst die de VRT afsluit met de Vlaamse overheid (zowel de huidige, met looptijd 2021-2025, als de komende, met looptijd 2026-2030) legt de VRT een aantal doelstellingen op inzake bereik. Het gaat om een algemene bereiksdoelstelling bij 12+ voor VRT in haar totaliteit en voor het totaal van haar informatie-aanbod op de verschillende platformen (radio, tv, online en sociale media). Daarnaast bestaan er ook doelstellingen op niveau van volgende doelgroepen: man, vrouw, 12-24, 25-44, 45-64, 65+, niet-hoger opgeleiden, hoger opgeleiden en personen met buitenlandse herkomst. Ook intern zijn er verschillende bereiksdoelstellingen die VRT met bepaalde platformen en/of merken moet halen bij één of meerdere van bovenstaande doelgroepen. VRT wil middels een survey, 2 maal per jaar (één meting in het voorjaar en één meting in het najaar) rapporteren over het behalen van bovenstaande doelstellingen. Een aantal krachtlijnen daarbij: - We gaan uit van een steekproef van 2.500 Vlamingen (12 jaar en ouder) met strikte quota op vlak van geslacht, leeftijd, opleiding, regio en herkomst. - Minstens een deel van de bevraging zal telefonisch gebeuren (CATI) om ook groepen dit digitaal minder actief zijn voldoende te bereiken. - We willen zowel het dag- als weekbereik in kaart brengen. - We verwachten van de partner: het gezamenlijk opstellen van het onderzoeksinstrument (vragenlijst), het correct en betrouwbaar uitvoeren van het veldwerk (in volle transparantie) en het correct en tijdig opleveren van de data. VRT zal zelf instaan voor analyse en rapportering. Deze opdracht stelt een nieuwe overeenkomst voor die loopt voor vijf jaar (start voorjaar 2026), verspreid over de looptijd van de beheersovereenkomst tot en met najaar 2030, vooral in totaal van tien metingen.
Interne Kennung: 2025/OO/705
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79310000 Marktforschung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/OO/705 - 1
Beschreibung: VRT is op zoek naar een partner voor het uitvoeren van het Bereiksonderzoek. Met dit onderzoek wil de VRT een beeld krijgen van haar totale (geïntegreerde) bereik bij de Vlaamse mediagebruiker, van het totale (geïntegreerde) bereik van haar verschillende merken en platformen, én van haar informatie-aanbod. VRT wil deze informatie voor alle relevante doelgroepen zoals verderop beschreven.
Interne Kennung: 1