See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Confocale fluorescentie microscoop
Beschreibung: De opdracht betreft de levering, installatie en het onderhoud van een confocale fluorescentie microscoop voor de microscopie faciliteit Centre for Cell Imaging (Cell Biology, Metabolism and Cancer (CMC)-Biomolecular Health Sciences (BHS)- Faculteit Diergeneeskunde in Utrecht. Deze multi-user faciliteit ondersteunt geavanceerde fluorescentie microscopie voor onderzoek op de Diergeneeskunde faculteit en is open voor externe onderzoekers, waaronder de UU BioImaging gemeenschap.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0000