2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA, MONTAŻ I URUCHOMIENIE NOWYCH MASZYN I URZĄDZEŃ WYPOSAŻONYCH W ROZWIĄZANIA ROLNICTWA 4.0 SŁUŻĄCYCH PRODUKCJI PODSTAWOWYCH PRODUKTÓW ROLNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienia nowych maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 służących produkcji podstawowych produktów rolnych zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia dla części I i II zamówienia. 1. Część I zamówienia – dostawa ciągnika wraz z oprzyrządowaniem: 1) Ciągnika rolniczego z systemem automatycznego prowadzenia RTK i ISOBUS z bramką telematyczną, umożliwiającą wymianę danych. 2) Siewnika punktowego z nawożeniem, działającego w oparciu o współpracę z ciągnikiem ISOBUS, z funkcją zmiennego dawkowania normy wysiewu w oparciu o mapy zasobności gleby, 6 rzędowy. 3) Prasy zmienno-komorowa działającej w oparciu o współpracę z ciągnikiem ISOBUS z możliwością wymiany danych z programem do zarządzania gospodarstwem. 4) Opryskiwacza ciąganego, pojemność 3500 – 4000 l z kontrolą sekcji i systemem zmiennego dawkowania. 5) Rozsiewacza wapna, pojemność 5000 – 6000 l z kontrolą sekcji i systemem zmiennego dawkowania. 6) Systemu naprowadzania satelitarnego do posiadanego kombajnu, umożliwiającego dwukierunkową wymianę danych oraz czujnik plonu i wilgotności wraz z systemem do zarządzania gospodarstwem z 3 letnią licencją do platformy monitorowania plonu. 7) Stacji bazowej RTK wraz z montażem. 8) Laptopa służącego do obsługi wdrożonych maszyn, urządzeń i rozwiązań rolnictwa 4.0 o pojemności masowej min. 1 TB SSD. 9) Oprogramowania do zarządzaniem gospodarstwa rolniczego. Dostarczony wyżej sprzęt musi być zgodny z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Część II zamówienia – dostawa dronów, stacji pogody oraz licencji: 1) Drona rozpoznawczego do skanowania pól. 2) Drona wykonawczego opryskowego. 3) Stacji pogody z licencją na prognozę pogody i planowania pracy, przewidywanie plonu, modele chorobowe dla czterech upraw do stacji pogodowej. 4) 5 letniej licencji do platformy z mapami biomasy i nawożenia azotowego w celu pozyskiwania map zasobności i tworzenia map aplikacyjnych. 5) Wieczystej licencji edukacyjnej dla 15 stanowisk na oprogramowanie drona. Dostarczony wyżej sprzęt musi być zgodny z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16330000 Stroh- oder Futterpressen, 16141000 Düngemittelstreuer, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ciągnika rolniczego kompatybilnego z maszynami rolniczymi i urządzeniami pomocniczymi:
Beschreibung: 1) Ciągnika rolniczego z systemem automatycznego prowadzenia RTK i ISOBUS z bramką telematyczną, umożliwiającą wymianę danych. 2) Siewnika punktowego z nawożeniem, działającego w oparciu o współpracę z ciągnikiem ISOBUS, z funkcją zmiennego dawkowania normy wysiewu w oparciu o mapy zasobności gleby, 6 rzędowy. 3) Prasy zmienno-komorowa działającej w oparciu o współpracę z ciągnikiem ISOBUS z możliwością wymiany danych z programem do zarządzania gospodarstwem. 4) Opryskiwacza ciąganego, pojemność 3500 – 4000 l z kontrolą sekcji i systemem zmiennego dawkowania. 5) Rozsiewacza wapna, pojemność 5000 – 6000 l z kontrolą sekcji i systemem zmiennego dawkowania. 6) Systemu naprowadzania satelitarnego do posiadanego kombajnu, umożliwiającego dwukierunkową wymianę danych oraz czujnik plonu i wilgotności wraz z systemem do zarządzania gospodarstwem z 3 letnią licencją do platformy monitorowania plonu. 7) Stacji bazowej RTK wraz z montażem. 8) Laptopa służącego do obsługi wdrożonych maszyn, urządzeń i rozwiązań rolnictwa 4.0 o pojemności masowej min. 1 TB SSD. 9) Oprogramowania do zarządzaniem gospodarstwa rolniczego.
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16330000 Stroh- oder Futterpressen, 16141000 Düngemittelstreuer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa dronów, stacji pogody oraz licencji:
Beschreibung: 1) Drona rozpoznawczego do skanowania pól. 2) Drona wykonawczego opryskowego. 3) Stacji pogody z licencją na prognozę pogody i planowania pracy, przewidywanie plonu, modele chorobowe dla czterech upraw do stacji pogodowej. 4) 5 letniej licencji do platformy z mapami biomasy i nawożenia azotowego w celu pozyskiwania map zasobności i tworzenia map aplikacyjnych. 5) Wieczystej licencji edukacyjnej dla 15 stanowisk na oprogramowanie drona. Dostarczony wyżej sprzęt musi być zgodny z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer