816694-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji. Szacunkowa ilość odpadów do zagospodarowania: do 12 000 Mg. Odpad będzie przekazywany w formie nie rozdrobnionej, luzem, z workami foliowymi. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na dwa odrębne zamówienia częściowe: 1) Część nr 1 - sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, w ilości do 8 000 Mg. Minimalna wielkość zakresu świadczenia niniejszej usługi w części nr 1 wynosi 4 000 Mg (+/- 20 Mg), co stanowi 50 % szacunkowej ilości odpadów, o której mowa powyżej w pkt. 1). 2) Część nr 2 - sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, w ilości do 4 000 Mg. Minimalna wielkość zakresu świadczenia niniejszej usługi w części nr 2 wynosi 2 000 Mg (+/- 20 Mg), co stanowi 50 % szacunkowej ilości odpadów, o której mowa powyżej w pkt. 2). Zamawiający zastrzega, iż podana ilość przedmiotu zamówienia jest wielkością prognozowaną i w zależności od potrzeb Zamawiającego może ulec zmniejszeniu. Powyższe nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z powyższego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Rzeczywista ilość przedmiotu umowy wynikała będzie z faktycznych potrzeb Zamawiającego.
Interne Kennung: PN/16/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 - odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, w ilości do 8 000 Mg
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, w ilości do 8 000 Mg. Minimalna wielkość zakresu świadczenia niniejszej usługi w części nr 1 wynosi 4 000 Mg (+/- 20 Mg), co stanowi 50 % szacunkowej ilości odpadów, o której mowa powyżej. 2. Odpad będzie przekazywany w formie nie rozdrobnionej, luzem, z workami foliowymi. Zamawiający zastrzega, iż podana ilość przedmiotu zamówienia jest wielkością prognozowaną i w zależności od potrzeb Zamawiającego może ulec zmniejszeniu. Powyższe nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z powyższego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Rzeczywista ilość przedmiotu umowy wynikała będzie z faktycznych potrzeb Zamawiającego. 3. Rodzaj Odpadu i zasady realizacji umowy: - Odpad – odpady biodegradowalne (trawa, liście, gałęzie i inne odpady organiczne nieodzwierzęce) stanowiące selektywnie zbierane odpady komunalne. Część opadów luzem, część pakowana w worki foliowe - Wykonawca będzie odbierał Odpady na podstawie Zamówień jednostkowych przekazanych przez Zamawiającego z terenu prowadzonego przez Zamawiającego Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych w Tczewie (83-110), ul. Rokicka 5A (dalej: Zakład). - Przekazanie i odbiór Odpadów następować będzie na podstawie i zgodnie z zamówieniami obejmującymi okres 1 dnia (dalej: Zamówienia jednostkowe), które Zamawiający zobowiązuje się doręczyć Wykonawcy pocztą elektroniczną na wskazane adresy e-mail, co najmniej na 2 dni robocze przed planowaną datą odbioru, do godz. 15.00, określając jednocześnie ilość Odpadów oraz termin, w którym Zamawiający oczekuje ich odbioru. - Zamawiający będzie składał zamówienia jednostkowe, gdy zgromadzona przez niego ilość Odpadów, która ma być odebrana w jednym dniu będzie wynosiła minimum 16 Mg Odpadów.
Interne Kennung: PN/16-1/2025
Menge: 8 000 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: część 2 - odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, w ilości do 4 000 Mg
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, w ilości do 4 000 Mg. Minimalna wielkość zakresu świadczenia niniejszej usługi w części nr 2 wynosi 2 000 Mg (+/- 20 Mg), co stanowi 50 % szacunkowej ilości odpadów, o której mowa powyżej. 2. Odpad będzie przekazywany w formie nie rozdrobnionej, luzem, z workami foliowymi. Zamawiający zastrzega, iż podana ilość przedmiotu zamówienia jest wielkością prognozowaną i w zależności od potrzeb Zamawiającego może ulec zmniejszeniu. Powyższe nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z powyższego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Rzeczywista ilość przedmiotu umowy wynikała będzie z faktycznych potrzeb Zamawiającego. 3. Rodzaj Odpadu i zasady realizacji umowy: - Odpad – odpady biodegradowalne (trawa, liście, gałęzie i inne odpady organiczne nieodzwierzęce) stanowiące selektywnie zbierane odpady komunalne. Część opadów luzem, część pakowana w worki foliowe - Wykonawca będzie odbierał Odpady na podstawie Zamówień jednostkowych przekazanych przez Zamawiającego z terenu prowadzonego przez Zamawiającego Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych w Tczewie (83-110), ul. Rokicka 5A (dalej: Zakład). - Przekazanie i odbiór Odpadów następować będzie na podstawie i zgodnie z zamówieniami obejmującymi okres 1 dnia (dalej: Zamówienia jednostkowe), które Zamawiający zobowiązuje się doręczyć Wykonawcy pocztą elektroniczną na wskazane adresy e-mail, co najmniej na 2 dni robocze przed planowaną datą odbioru, do godz. 15.00, określając jednocześnie ilość Odpadów oraz termin, w którym Zamawiający oczekuje ich odbioru. - Zamawiający będzie składał zamówienia jednostkowe, gdy zgromadzona przez niego ilość Odpadów, która ma być odebrana w jednym dniu będzie wynosiła minimum 16 Mg Odpadów.
Interne Kennung: PN/16-2/2025
Menge: 4 000 Tonnen