2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud liften, automatische deuren en roltrappen Gemeente Etten-Leur
Beschreibung: De Opdrachtgever heeft 4 locaties welke voorzien zijn van liften, automatische deuren en roltrappen. Deze liften, automatische deuren en roltrappen dienen jaarlijks onderhouden en gekeurd te worden en in de goede conditie gehouden te worden (preventief onderhoud). Tot de opdracht behoort tevens het verhelpen van storingen, modificaties en kleine reparaties (correctief onderhoud). De Opdrachtgever heeft 4 locaties welke voorzien zijn van liften, automatische deuren en roltrappen. Deze liften, automatische deuren en roltrappen dienen jaarlijks onderhouden en gekeurd te worden en in de goede conditie gehouden te worden (preventief onderhoud). Tot de opdracht behoort tevens het verhelpen van storingen, modificaties en kleine reparaties (correctief onderhoud).
Interne Kennung: K011763
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50740000 Reparatur und Wartung von Rolltreppen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlenging