See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania biurowego na potrzeby Krajowego Biura Wyborczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania biurowego w postaci licencji bezterminowych wraz z kompletem kluczy aktywacyjnych i prawem do aktualizacji na potrzeby Krajowego Biura Wyborczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku numer 1 do SWZ. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik numer 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 627822-2025
Interne Kennung: KBW-PZP/PN/8/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48317000 Textverarbeitungssoftwarepaket, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität
5. Los
Los: LOT-0001