2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli, regałów metalowych i krzeseł, z podziałem na części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli, regałów metalowych i krzeseł, z podziałem na siedem części: 1) Zadanie częściowe nr 1: Dostawa mebli biurowych; 2) Zadanie częściowe nr 2: Dostawa regałów metalowych; 3) Zadanie częściowe nr 3: Dostawa krzeseł; 4) Zadanie częściowe nr 4: Dostawa foteli ortopedycznych; 5) Zadanie częściowe nr 5: Dostawa klękosiadów; 6) Zadanie częściowe nr 6: Dostawa mebli tarasowych; 7) Zadanie częściowe nr 7: Dostawa szaf metalowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dla wszystkich zadań częściowych zawiera załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ). Zamawiający sporządził opis przedmiotu zamówienia, z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych (dotyczy zadania częściowego nr 4).
Vorherige Bekanntmachung: 516569-2025
Interne Kennung: BAI.272.47.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39141100 Schränke und Regale, 39112000 Stühle, 39111100 Drehsitze, 39114000 Teile für Sitze, 39142000 Gartenmöbel, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie częściowe nr 7 - Dostawa szaf metalowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa szaf metalowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dla zadania częściowego nr 7 zawiera załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: BAI.272.47.2025 - Zadanie częściowe nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke