816794-2025 - Wettbewerb
Polen – Chipkarten – Dostawa kart kryptograficznych dla jednostek organizacyjnych LP
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kart kryptograficznych dla jednostek organizacyjnych LP
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, dla jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych kart kryptograficznych, umożliwiających użytkownikom składanie podpisu elektronicznego w ilości 3600 sztuk. Szczegółowy zakres zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ (OPZ). 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ (IPU).
Interne Kennung: DZ.270.174.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30162000 Chipkarten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji, przedmiotem którego może być dostawa kart będących przedmiotem zamówienia w maksymalnej ilości 7 300 szt. Zamówienie w ramach „prawa opcji” oznacza, że zamawiający może zlecić Wykonawcy jego realizację w części lub w całości. Z tytułu niezrealizowania „prawa opcji” Wykonawcy nie przysługuje dodatkowe wynagrodzenie.