2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP I DOSTAWA FABRYCZNIE NOWYCH TONERÓW I MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK I KSEROKOPIAREK BĘDĄCYCH NA WYPOSAŻENIU SĄDU REJONOWEGO DLA WARSZAWY-MOKOTOWA W WARSZAWIE ORAZ ICH ODBIÓR PO ZUŻYCIU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem jest zakup i sukcesywna dostawa fabrycznie nowych, nieregenerowanych tonerów i materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek oraz ich odbiór po zużyciu. Zamawiający wymaga, aby dostarczone materiały eksploatacyjne były fabrycznie nowe. Pod pojęciem „fabrycznie nowe” należy rozumieć materiały eksploatacyjne, które w swoim procesie produkcyjnym (za wyjątkiem opakowania) są wytwarzane z elementów nierefabrykowanych, nieregenerowanych, nieuszkodzonych, bez śladów wcześniejszego używania, wytworzonych od podstaw, bez użycia w jakikolwiek sposób komponentów uzyskanych z innych produktów wcześniej użytkowanych; wyprodukowane bez naruszenia praw patentowych i własności intelektualnych ich właścicieli lub za ich zgodą. Ich stosowanie nie może naruszać warunków gwarancji urządzeń, do których są dedykowane. Zamawiający dopuszcza możliwość oferowania produktów równoważnych. Za produkt równoważny zostanie uznany taki, który ma te same cechy funkcjonalne co wskazany w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia z nazwy lub pochodzenia produktu lub poprzez wskazanie kodu producenta produktu. Jakość produktu równoważnego nie może być gorsza od jakości wskazanego produktu. Produkt równoważny powinien mieć parametry nie gorsze niż wskazany produkt, jednocześnie umożliwiając uzyskanie efektu założonego przez Zamawiającego. Pod pojęciem cech jakościowych produktu równoważnego należy rozumieć cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia (wydajność, żywotność, odporność na uszkodzenia, bezpieczeństwo eksploatacji, komfort użytkowania).
Interne Kennung: OG.261.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, ze zm.) zwanej dalej PZP. W kwestiach nieuregulowanych w SWZ zastosowanie mają przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych oraz przepisy aktów wykonawczych. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 PZP. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 rozdz. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający wymaga aby Wykonawca złożył wraz z ofertą Jednolity europejski dokument zamówienia JEDZ/ESPD. Wszelkie informacje tak jak m.in. opis przedmiotu zamówienia, warunki udziału w postępowaniu czy podstawy wykluczenia z postępowania są szczegółowo opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125100 Tonerpatronen, 30124300 Trommeln für Büromaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZAKUP I DOSTAWA FABRYCZNIE NOWYCH TONERÓW I MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK I KSEROKOPIAREK BĘDĄCYCH NA WYPOSAZENIU SĄDU REJONOWEGO DLA WARSZAWY-MOKOTOWA W WARSZAWIE ORAZ ICH ODBIÓR PO ZUŻYCIU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem jest zakup i sukcesywna dostawa fabrycznie nowych, nieregenerowanych tonerów i materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek oraz ich odbiór po zużyciu. Zamawiający wymaga, aby dostarczone materiały eksploatacyjne były fabrycznie nowe. Pod pojęciem „fabrycznie nowe” należy rozumieć materiały eksploatacyjne, które w swoim procesie produkcyjnym (za wyjątkiem opakowania) są wytwarzane z elementów nierefabrykowanych, nieregenerowanych, nieuszkodzonych, bez śladów wcześniejszego używania, wytworzonych od podstaw, bez użycia w jakikolwiek sposób komponentów uzyskanych z innych produktów wcześniej użytkowanych; wyprodukowane bez naruszenia praw patentowych i własności intelektualnych ich właścicieli lub za ich zgodą. Ich stosowanie nie może naruszać warunków gwarancji urządzeń, do których są dedykowane. 10. Pod pojęciem materiał równoważny należy rozumieć taki materiał, który ma te same cechy funkcjonalne co wskazany w załączniku nr 1 z nazwy lub pochodzenia produktu lub poprzez wskazanie kodu producenta produktu, materiał oryginalny. Jakość produktu równoważnego nie może być gorsza od jakości wskazanego produktu oryginalnego. Produkt równoważny powinien mieć parametry nie gorsze niż wskazany produkt oryginalny, jednocześnie umożliwiając uzyskanie efektu założonego przez Zamawiającego. Pod pojęciem cech jakościowych produktu równoważnego należy rozumieć cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia (wydajność, żywotność, odporność na uszkodzenia, bezpieczeństwo eksploatacji, komfort użytkowania).
Menge: 1 035 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje stosowania prawa opcji