2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi pralniczej obejmującej pranie i czyszczenie bielizny szpitalnej i odzieży oraz innych wyrobów wymagających prania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi pralniczej obejmującej pranie i czyszczenie bielizny szpitalnej i odzieży oraz innych wyrobów wymagających prania wraz z użyczeniem na czas trwania umowy bielizny pościelowej, kołder, poduszek i mopów w ilościach wskazanych w załączniku nr 1 do wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: ZP 17/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o których mowa w art. 441 ustawy, zgodnie z § 10 ust. 9 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ – w przypadku zlecenia usług w stosunku do asortymentu o wadze bliskiej wagi określonej w § 6 ust. 6 wzoru umowy przed upływem okresu wskazanego w § 8 ust. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji na piśmie. Maksymalna wartość opcji wyniesie nie więcej niż 20% - zwiększenie wagi asortymentu określonej w § 6 ust. 6 wzoru umowy o równowartość 20%.