See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 276/PN/2025 - Dostawa wyrobów medycznych stosowanych w neurochirurgii wraz z dzierżawą napędów neurochirurgicznych dla UCK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a. Dostawa wyrobów medycznych stosowanych w neurochirurgii dla Kliniki Neurochirurgii w ilości i wymaganiach określonych w Załączniku nr 3 do SWZ. b. Dzierżawa zestawów napędów neurochirurgicznych – 2 kpl., zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 4a do SWZ. c. Dostawa akcesoriów wielorazowych do napędów neurochirurgicznych dla Kliniki Neurochirurgii, w ilości i wymaganiach określonych w Załączniku nr 4b do SWZ. d. Osprzętu wielorazowego do Fiberoendoskopii mikrozabiegów w kanale kręgowym - 1 zestaw dla Kliniki Neurochirurgii w ilości i wymaganiach określonych w Załączniku nr 4c do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w ramach dwóch pakietów. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze pakiety ustalone poniżej: Pakiet 1 – wyroby medyczne opisane w załączniku nr 3 do SWZ wraz z dzierżawą zestawów napędów neurochirurgicznych – 2 kpl. opisanych w załączniku nr 4a do SWZ oraz dostawą akcesoriów wielorazowych do napędów neurochirurgicznych opisanych w załączniku nr 4b. Pakiet 2 – wyroby medyczne opisane w załączniku nr 3 do SWZ wraz z dostawą osprzętu wielorazowego do Fiberoendoskopii mikrozabiegów w kanale kręgowym - 1 zestaw opisany w załączniku nr 4c do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 622404-2025
Interne Kennung: 276/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: wyroby medyczne opisane w załączniku nr 3 do SWZ wraz z dzierżawą zestawów napędów neurochirurgicznych – 2 kpl. opisanych w załączniku nr 4a do SWZ oraz dostawą akcesoriów wielorazowych do napędów neurochirurgicznych opisanych w załączniku nr 4b.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 3 i nr 4a i nr 4b do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zgodnie z załącznikiem nr 10a i 10b i 10c do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: wyroby medyczne opisane w załączniku nr 3 do SWZ wraz z dostawą osprzętu wielorazowego do Fiberoendoskopii mikrozabiegów w kanale kręgowym - 1 zestaw opisany w załączniku nr 4c do SWZ.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 3 i nr 4c do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Beschreibung der Optionen: zgodnie z załącznikiem nr 10d i 10e do SWZ