See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor levering, plaatsing en onderhoud van professionele keukentoestellen / koelinstallaties en interieurafwerking van F&B-outlets_fase 1
Beschreibung: KdG wil een raamovereenkomst sluiten met een vaste partner voor het leveren, plaatsen en onderhouden van professionele keukentoestellen en koelinstallaties. Indien keukentoestellen en/of koelinstallaties moeten worden geplaats in een nieuwe F&B-outlet, moet deze partner ook kunnen instaan voor de interieurafwerking van deze outlet.
Interne Kennung: STUVO_2025_004_fase 1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39300000 Diverse Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: STUVO_2025_004 - 1
Interne Kennung: 1