2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publiczny transport zbiorowy w zakresie powiatowo - gminnych przewozów na terenie działalności Związku Powiatowo - Gminnego POWIŚLAŃSKA KOMUNIKACJA
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, na liniach komunikacyjnych w powiatowo-gminnych przewozach pasażerskich, na terenie działalności Związku Powiatowo - Gminnego POWIŚLAŃSKA KOMUNIKACJA
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ogłoszenie informacyjne o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Interne Kennung: LOT-0001