2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak sportlocaties gemeente Best
Beschreibung: Met deze aanbesteding wil de aanbestedende dienst zorgen voor een hygiënische en schone omgeving voor de betreffende objecten van de gemeente Best. De volgende locaties maken deel uit van de overeenkomst: - Sporthal en turnhal Naestenbest - Gymzaal Heivelden - Gymzaal Bricks/Paersacker - Gymzaal Zevensprong - Gymzaal Kiezel/Bernardus Met één dienstverlener wordt een overeenkomst aangegaan, waarvan het concept als bijlage bij dit aanbestedingsdocument is gevoegd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000