See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego zakładu opiekuńczo leczniczego w ramach zadania „Poprawa dostępności do świadczeń opieki długoterminowej poprzez rozbudowę i poszerzenie działalności zakładu opiekuńczo-leczniczego w SPZOZ w Świdniku”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego zakładu opiekuńczo leczniczego w ramach zadania „Poprawa dostępności do świadczeń opieki długoterminowej poprzez rozbudowę i poszerzenie działalności zakładu opiekuńczo-leczniczego w SPZOZ w Świdniku”. 2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 7 części, jak poniżej: 2.1. część 1 zamówienia – „Dostawa sprzętu medycznego”, 2.2. część 2 zamówienia – „Dostawa urządzeń medycznych”, 2.3. część 3 zamówienia – „Dostawa wyposażenia”, 2.4. część 4 zamówienia – „Dostawa urządzeń rehabilitacyjnych”, 2.5. część 5 zamówienia – „Dostawa mebli”, 2.6. część 6 zamówienia – „Dostawa aparatu USG”, 2.7. część 7 zamówienia – „Dostawa mobilnego elektromiografu z elektrostymulacją wyzwalaną do rehabilitacji”.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/271/20/11/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy zakupowej: https://spzozswidnik.ezamawiajacy.pl 2. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo- aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej tj.: - podłączenie do Internetu: min 512 Kb/s na komputer (zalecane szerokopasmowe łącze internetowe); - komputer PC/MAC z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta; - wybrana przeglądarka wpierana przez producenta: MS Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub MS Edge; 3. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające prawidłowe złożenie kwalifikowanego podpisu elektronicznego: - zainstalowaną bezpłatną wersję oprogramowania Oracle JAVA w wersji co najmniej 1.8.0_202 lub użycie JAVA w wersji oprogramowania OpenJDK wydanej na licencji GPL. Rekomendowaną wersją jest AdoptOpenJDK, dostępną na stronie https://adoptopenjdk.net; - podłączony lub wbudowany do komputera czytnik karty kryptograficznej wydanej przez wystawcę certyfikatu używanego przez Wykonawcę; - certyfikat kwalifikowany zainstalowany na komputerze, na którym Wykonawca będzie się logował do konta (certyfikat musi być widoczny w magazynie logicznym certyfikatów systemu Windows o nazwie „Osobisty”). 3) Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 100 MB: .doc, .docx, .xls, .xlsx, .rar, .zip, .7zip, .pdf., .jpg, .jpeg, .png, .txt, .tiff, .xades, .cades, .pades, .sig, 4) Zamawiający określa informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych tj.: - plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zakupowej i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu otwarcia ofert. - znaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego odpowiednim źródłem czasu. 4. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 11 SWZ. 5. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. 6. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych w celu potwierdzenia zgodności oferowanych produktów z wymaganiami Zamawiającego w zakresie wskazanym w zestawieniu poniżej: a) w zakresie części 1-4, 6 i 7 zamówienia: uzupełnionych tabel zawartych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia wg Załącznika Nr 1.1 – 1.4, 1.6 i 1.7 do SWZ zawierających parametry techniczne oferowanego wyposażenia podpisanych przez Wykonawcę, b) w zakresie części 5 zamówienia: Zamawiający nie wymaga składania przedmiotowych środków dowodowych. Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzają, że oferowane dostawy spełniają określone przez zamawiającego wymagania, cechy i kryteria. 1) Zamawiający informuje, że działając na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje, że w sytuacji, w której Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający jednokrotnie wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 2) Postanowień pkt 1) nie stosuje się: a) w części w jakiej przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub, b) pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 3) Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. 7. Zamawiający nie przewiduje wnoszenia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 8. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 9. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 zamówienia – Dostawa sprzętu medycznego
Beschreibung: 1. Dostawa sprzętu medycznego w skład, którego wchodzą: 1) Łóżko szpitalne typ I – 32 szt, 2) Łóżko szpitalne typ II – 27 szt, 3) Łóżko szpitalne typ III – 8 szt., 4) Szafka przyłóżkowa – 68 szt., 5) Materac przeciwodleżynowy zmiennociśnieniowy – 20 szt., 6) Wózek do przewożenia pacjenta w pozycji leżącej – 2 szt., 7) Wielofunkcyjne krzesło higieniczne – 2 szt., 8) Podnośnik pacjenta – 4 szt., 9) Stół do pionizacji – 1 szt., 10) Podnośnik/pionizator – 1 szt., 11) Leżanka diagnostyczna – 1 szt. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) dostawę fabrycznie nowego (rok produkcji: 2025 r.), pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku nr 1.1 do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia obejmującą: a) instrukcję obsługi w języku polskim - 1 egzemplarz w wersji papierowej i/lub 1 egzemplarz w wersji elektronicznej, b) skrócona wersja instrukcji obsługi i bezpiecznego użytkowania, w formie zalaminowanego dokumentu (jeśli ma zastosowanie), c) paszport urządzenia, d) instrukcję komunikatów (do powieszenia) w języku polskim (jeżeli dotyczy) e) kartę gwarancyjną z wykazem autoryzowanych punktów serwisowych na terenie polski, f) wykaz części i materiałów zużywalnych niezbędnych dla bieżącej eksploatacji przedmiotu zamówienia, g) instrukcję konserwacji, mycia, dezynfekcji i sterylizacji (jeśli ma zastosowanie), h) Certyfikat CE (jeżeli dotyczy) i Deklarację Zgodności wystawioną przez producenta, i) wykaz czynności serwisowych, które mogą być wykonywane przez użytkownika samodzielnie nieskutkujące utratą gwarancji, j) protokoły wykonanych testów, badań i pomiarów określonych przepisami (jeżeli dotyczy), k) kody dostępu (dopuszczone przez producenta) niezbędne do eksploatacji urządzenia i jego serwisu (jeżeli dotyczy)l) oświadczenie producenta lub autoryzowanego przedstawiciela gwarantujące dostępność części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych okres min. 5 lat od daty dostawy wyposażenia. 3) dostarczenie wraz z zamówieniem wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 4) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji przedmiotu zamówienia, 5) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 6) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 7) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 8) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 9) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku nr 1.1 do SWZ – dalej „SOPZ” oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 1 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 33192100 Medizinische Betten, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0002
Titel: część 2 zamówienia – Dostawa urządzeń medycznych
Beschreibung: 1. Dostawa urządzeń medycznych w skład, których wchodzą: 1) Defibrylator – 1 szt., 2) Kardiomonitor – 4 szt., 3) Centrala monitorująca – 2 szt., 4) Koncentrator tlenu – 2 szt., 5) Aparat Ekg – 1 szt., 6) Ssak medyczny – 6 szt., 7) Inhalator – 3 szt., 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) dostawę fabrycznie nowego (rok produkcji: 2025 r.), pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku nr 1.2 do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia obejmującą: a) instrukcję obsługi w języku polskim - 1 egzemplarz w wersji papierowej i/lub 1 egzemplarz w wersji elektronicznej, b) skrócona wersja instrukcji obsługi i bezpiecznego użytkowania, w formie zalaminowanego dokumentu (jeśli ma zastosowanie), c) paszport urządzenia, d) instrukcję komunikatów (do powieszenia) w języku polskim (jeżeli dotyczy) e) kartę gwarancyjną z wykazem autoryzowanych punktów serwisowych na terenie polski, f) wykaz części i materiałów zużywalnych niezbędnych dla bieżącej eksploatacji przedmiotu zamówienia, g) instrukcję konserwacji, mycia, dezynfekcji i sterylizacji (jeśli ma zastosowanie), h) Certyfikat CE (jeżeli dotyczy) i Deklarację Zgodności wystawioną przez producenta, i) wykaz czynności serwisowych, które mogą być wykonywane przez użytkownika samodzielnie nieskutkujące utratą gwarancji, j) protokoły wykonanych testów, badań i pomiarów określonych przepisami (jeżeli dotyczy), k) kody dostępu (dopuszczone przez producenta) niezbędne do eksploatacji urządzenia i jego serwisu (jeżeli dotyczy)l) oświadczenie producenta lub autoryzowanego przedstawiciela gwarantujące dostępność części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych okres min. 5 lat od daty dostawy wyposażenia. 3) dostarczenie wraz z zamówieniem wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 4) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji przedmiotu zamówienia, 5) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 6) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 7) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 8) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 9) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku nr 1.2 do SWZ – dalej „SOPZ” oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 2 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33195200 Überwachungsstation, 33157800 Sauerstoffzufuhranlage, 33123200 Elektrokardiografen, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
Los: LOT-0003
Titel: część 3 zamówienia – Dostawa wyposażenia
Beschreibung: 1. Dostawa wyposażenia w skład, których wchodzą: 1) Lampa bakteriobójcza ścienna – 25 szt., 2) Lampa bakteriobójcza przejezdna – 5 szt., 3) Balkonik – 4 szt., 4) Chodzik – 6 szt., 5) Wózek inwalidzki – 10 szt., 6) Wózek inwalidzki z podparciem głowy – 5 szt., 7) Wózek transportowo-kąpielowy z elektryczną regulacją wysokości – 2 szt., 8) Wózek na czystą i brudną bieliznę – 2 szt., 9) Stolik zabiegowy – 2 szt., 10) Wózek na leki – 2 szt., 11) Kruszarka do leków – 4 szt., 12) Teleskopowy parawan lekarski mobilny ze stali kwasoodpornej – 20 szt., 13) Wózek inwalidzki z funkcja toalety – 6 szt., 14) Macerator – 1 szt., 15) Wózek zabiegowy z wyposażeniem – 2 szt. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) dostawę fabrycznie nowego (rok produkcji: 2025 r.), pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku nr 1.3 do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia obejmującą: a) instrukcję obsługi w języku polskim - 1 egzemplarz w wersji papierowej i/lub 1 egzemplarz w wersji elektronicznej, b) skrócona wersja instrukcji obsługi i bezpiecznego użytkowania, w formie zalaminowanego dokumentu (jeśli ma zastosowanie), c) paszport urządzenia, d) instrukcję komunikatów (do powieszenia) w języku polskim (jeżeli dotyczy) e) kartę gwarancyjną z wykazem autoryzowanych punktów serwisowych na terenie polski, f) wykaz części i materiałów zużywalnych niezbędnych dla bieżącej eksploatacji przedmiotu zamówienia, g) instrukcję konserwacji, mycia, dezynfekcji i sterylizacji (jeśli ma zastosowanie), h) Certyfikat CE (jeżeli dotyczy) i Deklarację Zgodności wystawioną przez producenta, i) wykaz czynności serwisowych, które mogą być wykonywane przez użytkownika samodzielnie nieskutkujące utratą gwarancji, j) protokoły wykonanych testów, badań i pomiarów określonych przepisami (jeżeli dotyczy), k) kody dostępu (dopuszczone przez producenta) niezbędne do eksploatacji urządzenia i jego serwisu (jeżeli dotyczy)l) oświadczenie producenta lub autoryzowanego przedstawiciela gwarantujące dostępność części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych okres min. 5 lat od daty dostawy wyposażenia. 3) dostarczenie wraz z zamówieniem wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 4) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji przedmiotu zamówienia, 5) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 6) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 7) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 8) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 9) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku nr 1.3 do SWZ – dalej „SOPZ” oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 3 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 31515000 Ultraviolettlampen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 33141720 Gehhilfsmittel, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung, 33192230 Operationstische, 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte, 33141624 Verabreichungsausrüstung, 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Los: LOT-0004
Titel: część 4 zamówienia – Dostawa urządzeń rehabilitacyjnych
Beschreibung: 1. Dostawa urządzeń rehabilitacyjnych w skład, których wchodzą: 1) Cykloergometr – 1 szt., 2) Szyna CPM – 2 szt., 3) Urządzenie do terapii ręki – 1 szt., 4) Urządzenie do chłodzenia przy pomocy rękawów lub aplikacji dynamicznej (kriopresoterapia) – 1 szt., 5) Urządzenie do laseroterapii wysokoenergetycznej – 1 szt., 6) Terapia ruchowa z biofeedbackiem – 1 szt., 7) Przyłóżkowe urządzenie rehabilitacyjne – 1 szt., 8) Zestaw do pozycjonowania pacjenta – 10 szt., 9) Rotor kończyn górnych, rotor kończyn górnych – 10 szt., 10) Zestaw do aromaterapii – 1 szt., 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) dostawę fabrycznie nowego (rok produkcji: 2025 r.), pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku nr 1.4 do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia obejmującą: a) instrukcję obsługi w języku polskim - 1 egzemplarz w wersji papierowej i/lub 1 egzemplarz w wersji elektronicznej, b) skrócona wersja instrukcji obsługi i bezpiecznego użytkowania, w formie zalaminowanego dokumentu (jeśli ma zastosowanie), c) paszport urządzenia, d) instrukcję komunikatów (do powieszenia) w języku polskim (jeżeli dotyczy) e) kartę gwarancyjną z wykazem autoryzowanych punktów serwisowych na terenie polski, f) wykaz części i materiałów zużywalnych niezbędnych dla bieżącej eksploatacji przedmiotu zamówienia, g) instrukcję konserwacji, mycia, dezynfekcji i sterylizacji (jeśli ma zastosowanie), h) Certyfikat CE (jeżeli dotyczy) i Deklarację Zgodności wystawioną przez producenta, i) wykaz czynności serwisowych, które mogą być wykonywane przez użytkownika samodzielnie nieskutkujące utratą gwarancji, j) protokoły wykonanych testów, badań i pomiarów określonych przepisami (jeżeli dotyczy), k) kody dostępu (dopuszczone przez producenta) niezbędne do eksploatacji urządzenia i jego serwisu (jeżeli dotyczy)l) oświadczenie producenta lub autoryzowanego przedstawiciela gwarantujące dostępność części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych okres min. 5 lat od daty dostawy wyposażenia. 3) dostarczenie wraz z zamówieniem wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 4) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji przedmiotu zamówienia, 5) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 6) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 7) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 8) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 9) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku nr 1.4 do SWZ – dalej „SOPZ” oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 4 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37441300 Fahrradergometer, 33158400 Anlage für mechanische Therapie, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33128000 Medizinischer Laser mit Ausnahme von Chirurgie-Lasern
Los: LOT-0005
Titel: część 5 zamówienia – Dostawa mebli
Beschreibung: 1. Dostawa mebli w skład, których wchodzą: 1) Zestaw mebli do gabinetów – 1 szt., 2) Zestaw mebli medycznych – 1 szt. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) dostawę fabrycznie nowego (rok produkcji: 2025 r.), pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku nr 1.5 do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia obejmującą: a) instrukcję obsługi w języku polskim - 1 egzemplarz w wersji papierowej i/lub 1 egzemplarz w wersji elektronicznej, b) skrócona wersja instrukcji obsługi i bezpiecznego użytkowania, w formie zalaminowanego dokumentu (jeśli ma zastosowanie), c) paszport urządzenia, d) instrukcję komunikatów (do powieszenia) w języku polskim (jeżeli dotyczy) e) kartę gwarancyjną z wykazem autoryzowanych punktów serwisowych na terenie polski, f) wykaz części i materiałów zużywalnych niezbędnych dla bieżącej eksploatacji przedmiotu zamówienia, g) instrukcję konserwacji, mycia, dezynfekcji i sterylizacji (jeśli ma zastosowanie), h) Certyfikat CE (jeżeli dotyczy) i Deklarację Zgodności wystawioną przez producenta, i) wykaz czynności serwisowych, które mogą być wykonywane przez użytkownika samodzielnie nieskutkujące utratą gwarancji, j) protokoły wykonanych testów, badań i pomiarów określonych przepisami (jeżeli dotyczy), k) kody dostępu (dopuszczone przez producenta) niezbędne do eksploatacji urządzenia i jego serwisu (jeżeli dotyczy)l) oświadczenie producenta lub autoryzowanego przedstawiciela gwarantujące dostępność części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych okres min. 5 lat od daty dostawy wyposażenia. 3) dostarczenie wraz z zamówieniem wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 4) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji przedmiotu zamówienia, 5) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 6) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 7) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 8) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 9) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku nr 1.5 do SWZ – dalej „SOPZ” oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 5 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0006
Titel: część 6 zamówienia – Dostawa aparatu USG
Beschreibung: 1. Dostawa aparatu USG w skład, którego wchodzą: 1) USG – 1 szt. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) dostawę fabrycznie nowego (rok produkcji: 2025 r.), pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku nr 1.6 do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia obejmującą: a) instrukcję obsługi w języku polskim - 1 egzemplarz w wersji papierowej i/lub 1 egzemplarz w wersji elektronicznej, b) skrócona wersja instrukcji obsługi i bezpiecznego użytkowania, w formie zalaminowanego dokumentu (jeśli ma zastosowanie), c) paszport urządzenia, d) instrukcję komunikatów (do powieszenia) w języku polskim (jeżeli dotyczy) e) kartę gwarancyjną z wykazem autoryzowanych punktów serwisowych na terenie polski, f) wykaz części i materiałów zużywalnych niezbędnych dla bieżącej eksploatacji przedmiotu zamówienia, g) instrukcję konserwacji, mycia, dezynfekcji i sterylizacji (jeśli ma zastosowanie), h) Certyfikat CE (jeżeli dotyczy) i Deklarację Zgodności wystawioną przez producenta, i) wykaz czynności serwisowych, które mogą być wykonywane przez użytkownika samodzielnie nieskutkujące utratą gwarancji, j) protokoły wykonanych testów, badań i pomiarów określonych przepisami (jeżeli dotyczy), k) kody dostępu (dopuszczone przez producenta) niezbędne do eksploatacji urządzenia i jego serwisu (jeżeli dotyczy)l) oświadczenie producenta lub autoryzowanego przedstawiciela gwarantujące dostępność części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych okres min. 5 lat od daty dostawy wyposażenia. 3) dostarczenie wraz z zamówieniem wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 4) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji przedmiotu zamówienia, 5) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 6) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 7) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 8) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 9) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku nr 1.6 do SWZ – dalej „SOPZ” oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 6 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112310 Farbfluss-Doppler
Los: LOT-0007
Titel: część 7 zamówienia – Dostawa mobilnego elektromiografu z elektrostymulacją wyzwalaną do rehabilitacji
Beschreibung: 1.Dostawa mobilnego elektromiografu z elektrostymulacją wyzwalaną do rehabilitacji w skład, którego wchodzą: 1) Robot rehabilitacyjno-diagnostyczny – 1 szt., 2) Mobilny elektromiograf z elektrostymulacją wyzwalaną do rehabilitacji– 1 szt. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) dostawę fabrycznie nowego (rok produkcji: 2025 r.), pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku nr 1.7 do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia obejmującą: a) instrukcję obsługi w języku polskim - 1 egzemplarz w wersji papierowej i/lub 1 egzemplarz w wersji elektronicznej, b) skrócona wersja instrukcji obsługi i bezpiecznego użytkowania, w formie zalaminowanego dokumentu (jeśli ma zastosowanie), c) paszport urządzenia, d) instrukcję komunikatów (do powieszenia) w języku polskim (jeżeli dotyczy) e) kartę gwarancyjną z wykazem autoryzowanych punktów serwisowych na terenie polski, f) wykaz części i materiałów zużywalnych niezbędnych dla bieżącej eksploatacji przedmiotu zamówienia, g) instrukcję konserwacji, mycia, dezynfekcji i sterylizacji (jeśli ma zastosowanie), h) Certyfikat CE (jeżeli dotyczy) i Deklarację Zgodności wystawioną przez producenta, i) wykaz czynności serwisowych, które mogą być wykonywane przez użytkownika samodzielnie nieskutkujące utratą gwarancji, j) protokoły wykonanych testów, badań i pomiarów określonych przepisami (jeżeli dotyczy), k) kody dostępu (dopuszczone przez producenta) niezbędne do eksploatacji urządzenia i jego serwisu (jeżeli dotyczy)l) oświadczenie producenta lub autoryzowanego przedstawiciela gwarantujące dostępność części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych okres min. 5 lat od daty dostawy wyposażenia. 3) dostarczenie wraz z zamówieniem wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 4) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji przedmiotu zamówienia, 5) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 6) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 7) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 8) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 9) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku nr 1.7 do SWZ – dalej „SOPZ” oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 7 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie