See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw GBS De Kiem Lombeek
Beschreibung: Het uit te voeren project betreft : • Afbraak van bestaande schoolgebouwen • Nieuwbouw van een basisschool met turnzaal • Omgevingsaanleg
Interne Kennung: PPP02O-548/5085/R/2025/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: R/2025/01_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Bepaalde artikels hebben in de hoofding de vermelding ‘VEREISTE OPTIE’. De inschrijver is verplicht om voor elk van deze artikelen prijs op te geven bij zijn inschrijving. Deze posten worden meegeteld in het totaal voor de prijsvergelijking voor de toewijzing van de werken. Indien het opdrachtgevend bestuur echter beslist deze artikelen niet toe te passen, heeft de aannemer geen recht schadevergoeding te eisen wegens het niet uitvoeren van deze sommen. De inschrijvers zijn verplicht om voor elke vereiste optie een offerte in te dienen.)