817310-2025 - Ergebnis
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – „Wybór Partnerów Finansujących w celu zarządzania funduszem pożyczkowym w obszarze samozatrudnienia”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Wybór Partnerów Finansujących w celu zarządzania funduszem pożyczkowym w obszarze samozatrudnienia”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wybór partnerów finansujących świadczących na rzecz Zamawiającego usługi polegające na zarządzaniu funduszem szczegółowym tworzonym w celu udzielania pożyczek, o których mowa w art. 61e pkt 2 i art. 61ea Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku, zwanej dalej „UoPZ”.
Vorherige Bekanntmachung184057-2025
Interne KennungDZPU/10/DPE/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0004
TitelCzęść IV - Region IV
BeschreibungCzęść IV - Region IV obejmujący województwa: małopolskie i podkarpackie – świadczenie na rzecz Zamawiającego usług polegających na zarządzaniu funduszem szczegółowym w kwocie 8 880 000,00 zł oraz zrealizowanie wskaźnika udzielonych w ramach Projektu pożyczek na podjęcie działalności gospodarczej w liczbie - 122;
Interne KennungDZPU/10/DPE/2025 cz. IV
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówienia w ramach prawa opcji. Kwota funduszu szczegółowego może ulec zwiększeniu o 300% w stosunku do kwoty przewidzianej w ramach zamówienia podstawowego w wyniku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji. Kwota przeznaczona ze środków udostępnianych przez Zamawiającego na realizację zamówienia wynosi 180 000 000,00 zł. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, łączna kwota środków udostępnianych przez Zamawiającego na realizację zamówienia wyniesie maksymalnie 720 000 000,00 zł.