See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych pochodzących z gospodarstw domowych gromadzonych na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Toniszewie gm. Wągrowiec w 2026 r. Kod odpadu : 20 03 07
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów wielkogabarytowych pochodzących ze zbiórek mobilnych i punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych ( dalej PSZOK ) z terenu gmin obsługiwanych przez Międzygminne Składowisko Odpadów komunalnych Sp. z o.o. ( dalej MSOK Sp. z o.o. ). Podlegające odbiorowi i zagospodarowaniu ( przetworzenie lub unieszkodliwienie lub likwidacja ) odpady wielkogabarytowe gromadzone są na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów ( dalej ZZO ) w MSOK Sp. z o.o. w Toniszewie gmina Wągrowiec. Odpady będące przedmiotem zamówienia posiadają kod : 20 03 07. Przewidywana ilość odpadów do odbioru, transportu i zagospodarowania w okresie trwania umowy – ok. 1.500 Mg. Odpady będą odebrane w stanie, w jakim trafiać będą do Zamawiającego. Zamawiający nie wyraża zgody na zainstalowanie przez wykonawcę rozdrabniarki na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów.
Vorherige Bekanntmachung: 610693-2025
Interne Kennung: PZP.271.2UE.2025.MW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001