See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verplichte opleidingen op het gebied van veiligheid en preventie op het werk voor het personeel van New Samusocial vzw
Beschreibung: Deze opdracht voor diensten heeft tot doel het organiseren van verplichte opleidingen op het gebied van veiligheid en preventie op het werk voor het personeel van New Samusocial vzw. Deze opleidingen hebben onder meer betrekking op het Europees brevet voor eerste hulp (BEPS), bedrijfseerstehulp in een professionele omgeving (hernieuwing), de organisatie en de begeleiding van evacuatieoefeningen bij brand, en de opleidingen BA4 en BA5 inzake elektrische veiligheid
Interne Kennung: 2025-33
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht wordt geplaatst via een openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80330000 Ausbildung im Bereich Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-33 - 1
Beschreibung: Deze opleidingen moeten de werknemers in staat stellen de kennis en reflexen te verwerven die nodig zijn om in noodsituaties eerste hulp te verlenen.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 80562000 Ausbildung in erster Hilfe
Los: LOT-0002
Titel: 2025-33 - 2
Beschreibung: Dit perceel heeft tot doel de organisatie en het verstrekken van hernieuwingsopleidingen in bedrijfseerstehulp, bestemd voor personeelsleden die reeds beschikken over het attest van bedrijfseerstehulpverlener, overeenkomstig de bepalingen van de Codex over het welzijn op het Werk (Boek I, Titel 5, Hoofdstuk 5).
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 80511000 Ausbildung des Personals
Los: LOT-0003
Titel: 2025-33 - 3
Beschreibung: Dit perceel heeft tot doel het organiseren en begeleiden van evacuatieoefeningen bij brand in alle centra van New Samusocial. De doelstelling is de doeltreffendheid van de interne evacuatieplannen te testen, het personeel te sensibiliseren voor het juiste gedrag in geval van brand en de globale veiligheid van de teams en de begunstigden te versterken. Deze oefeningen maken het ook mogelijk noodzakelijke verbeterpunten te identificeren en evacuatiestewards op te leiden die in noodsituaties de teams kunnen aansturen
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 75251110 Brandverhütung
Los: LOT-0004
Titel: 2025-33 - 4
Beschreibung: Dit perceel heeft tot doel de vorming van personeel dat intervenieert op of nabij elektrische installaties, in overeenstemming met de AREI (Algemeen Reglement op de Elektrische Installaties). Het doel is het voorkomen van elektrische risico's, sensibiliseren van het personeel voor de veiligheidsvoorschriften en ontwikkelen van praktische competenties voor veilig werken aan elektrische installaties
Interne Kennung: 4