See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, z domków letniskowych oraz z PSZOKu z terenu gminy Zaniemyśl w okresie od 01.12.2025 r. do 31.12.2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych polegająca na: a) przyjmowaniu odpadów komunalnych, wyszczególnionych rodzajowo dla zamówienia, we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu przyjmowania odpadów komunalnych od operatora odbioru odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, b) przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D), we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu zagospodarowania odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, c) realizacji obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych, d) realizacji obowiązków gwarantujących Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno-weryfikacyjnych, e) łączna szacunkowa ilość odpadów komunalnych przewidziana do zagospodarowania w okresie trwania umowy to; 3.386,49 Mg
Vorherige Bekanntmachung: 598175-2025
Interne Kennung: RI.272.50.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, poprzez zobowiązanie wykonawcy do zagospodarowania większej ilości odpadów komunalnych niż przewidziana w Opisie Przedmiotu Zamówienia, jednakże niepowodującej wzrostu wysokości wynagrodzenia Wykonawcy o więcej niż 20% względem pierwotnie ustalonej wysokości wynagrodzenia Wykonawcy (wynagrodzenia za realizację podstawowego zakresu zamówienia).