2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém – podlahářské práce pro Nemocnici s poliklinikou Česká Lípa, a.s.
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS, ve kterém budou realizovány jednotlivé veřejné zakázky na podlahářské práce (obnova či opravy podlahových krytin) v budovách Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.
Interne Kennung: NsPCL527/25-právní
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001