2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usuwanie nalotów, odrośli gatunków drzew i krzewów konkurencyjnych dla cisa w rezerwacie przyrody „Cisy nad Czerską Strugą”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pn.: „Usuwanie nalotów, odrośli gatunków drzew i krzewów konkurencyjnych dla cisa w rezerwacie przyrody „Cisy nad Czerską Strugą”. Zadanie polega na usunięciu nalotów, podszytów i podrostów wszystkich gatunków drzew i krzewów (oprócz cisa) na powierzchni 2,5 ha. wraz z wyniesieniem biomasy poza granice rezerwatu w miejsce uzgodnione z Zarządcą terenu a następnie wywieźć.
Interne Kennung: SA.III.261.1.44.2025.LM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest usługa pn.: „Usuwanie nalotów, odrośli gatunków drzew i krzewów konkurencyjnych dla cisa w rezerwacie przyrody „Cisy nad Czerską Strugą” na powierzchni 2,5 ha. wraz z wywiezieniem biomasy.
Beschreibung: Przedmiotem Umowy jest usługa pn.: „Usuwanie nalotów, odrośli gatunków drzew i krzewów konkurencyjnych dla cisa w rezerwacie przyrody „Cisy nad Czerską Strugą”. Działania ochronne będą wykonywane na powierzchni 2,50 ha, wskazanej na mapie nr 3 o której mowa w ust. 4 pkt. 1) OPZ. Przedmiot Umowy polega na: a) usunięciu nalotów, podszytów i podrostów wszystkich gatunków drzew i krzewów (oprócz cisa) do 1,5-2 metra wysokości; b) usunięcie podrostów wszystkich gatunków drzew i krzewów (oprócz cisa) od 1,5-2 metrów do 4-5 metrów wysokości; c) całą usuniętą biomasę należy wynieść poza granice rezerwatu w miejsce uzgodnione z Zarządcą terenu a następnie wywieźć