2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvalinzameling en -verwerking
Beschreibung: De opdracht betreft voor al onze scholen: de verhuur van inzamelmiddelen, de lediging, het transport en de verwerking van: • Bedrijfsafval; • Papier en karton. Omdat niet elke school alle afvalstromen scheidt of omdat de inzameling op afroep plaatsvindt, vragen we daarnaast, optioneel, de verhuur van inzamelmiddelen, de lediging, het transport en de verwerking van andersoortige afvalstromen uit. €275.000 - €325.000 ex btw
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De verhuur van inzamelmiddelen, de lediging, het transport en de verwerking van: • PD (Plastic) (plastic flessen en flacons, drankkartons of plastic verpakkingen en drinkpakken); • GFT; • Glas; • Vertrouwelijk archief (secure data); • Swill; • Chemisch afval; • Bedrijfsafval grof; • Bouwafval.