2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług konserwacji i napraw dróg zarządzanych przez Prezydenta Miasta Inowrocławia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług konserwacji i napraw dróg zarządzanych przez Prezydenta Miasta Inowrocławia, w tym: 1) Część 1 - konserwacja i naprawy dróg o nawierzchni twardej ulepszonej (bitumiczne, betonowe, z kostki betonowej i brukowej) oraz chodników, w szczególności: a) prace rozbiórkowe, b) naprawa cząstkowa nawierzchni bitumicznych, chodników z kostki betonowej, granitowej z płyt betonowych, c) frezowanie nawierzchni bitumicznych, d) położenie warstw konstrukcyjnych, e) położenie, wymiana płyt betonowych, f) wymiana krawężników, g) regulacja wpustów ulicznych, studni kanalizacyjnych i telekomunikacyjnych, zaworów i zasuw; 2) część 2 - konserwacja i naprawy dróg gruntowych, w szczególności: a) profilowanie nawierzchni dróg równiarką z zagęszczeniem walcem, b) naprawa nawierzchni z uzupełnieniem ubytków żużlem paleniskowym (materiał zamawiającego) lub tłuczniem lub destruktem bitumicznym lub mielonym gruzem (materiał wykonawcy). 2. Szczegółowy wykaz usług napraw i konserwacji dróg zarządzanych przez Prezydenta Miasta Inowrocławia oraz ich szacunkowe ilości są określone w załączniku nr 1 do SWZ „Oferta”.
Interne Kennung: ZZP.271.1.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zmawiający, na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp skraca termin składania ofert, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, ponieważ przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ciągłych konserwacji i naprawy dróg, a umowa obecnie obowiązująca wygasa 31.03.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - konserwacja i naprawy dróg o nawierzchni twardej ulepszonej (bitumiczne, betonowe, z kostki betonowej i brukowej) oraz chodników
Beschreibung: Część 1 - konserwacja i naprawy dróg o nawierzchni twardej ulepszonej (bitumiczne, betonowe, z kostki betonowej i brukowej) oraz chodników, w szczególności: a) prace rozbiórkowe, b) naprawa cząstkowa nawierzchni bitumicznych, chodników z kostki betonowej, granitowej z płyt betonowych, c) frezowanie nawierzchni bitumicznych, d) położenie warstw konstrukcyjnych, e) położenie, wymiana płyt betonowych, f) wymiana krawężników, g) regulacja wpustów ulicznych, studni kanalizacyjnych i telekomunikacyjnych, zaworów i zasuw.
Interne Kennung: ZZP.271.2.2026 cz.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - konserwacja i naprawy dróg gruntowych
Beschreibung: Część 2 - konserwacja i naprawy dróg gruntowych, w szczególności: a) profilowanie nawierzchni dróg równiarką z zagęszczeniem walcem, b) naprawa nawierzchni z uzupełnieniem ubytków żużlem paleniskowym (materiał zamawiającego) lub tłuczniem lub destruktem bitumicznym lub mielonym gruzem (materiał wykonawcy).
Interne Kennung: ZZP.271.1.2.2026 cz.2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten