2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro stavební přípravu dobíjecích stanic
Beschreibung: Veřejné zakázky zadávané v DNS budou veřejnými zakázkami na stavební práce podle § 14 odst. 3 ZZVZ. Konkrétně bude předmětem veřejných zakázek provedení veškerých stavebních a elektroinstalačních prací (včetně výkopových prací a pokládky kabeláže) a s nimi souvisejících dodávek kabelových souborů a technologií (s výjimkou pořízení samotné technologie dobíjecích stanic) a služeb nezbytných provedení uvedených prací a k umožnění instalace dobíjecí stanice a její napojení ze sítě, případně i vybudování parkovacích stání a kompletní infrastruktury potřebné k realizaci a provozování dobíjecí stanice, to vše v souladu s projektovou dokumentací. Dodávka dobíjecích stanic není předmětem zakázek zadávaných prostřednictvím DNS. Předmětem některých veřejných zakázek bude dále dodávka a osazení TS nebo příprava a osazení TS, kterou dodá zadavatel. Předmět některých veřejných zakázek může obsahovat též zastřešení či konstrukce obdobného charakteru ve vztahu k dobíjecí stanici. Konkrétní předmět a technické podmínky veřejných zakázek zadávaných v DNS a jeho technické podmínky budou vždy podrobně vymezeny v jednotlivých výzvách k podání nabídek podle § 141 ZZVZ. Bližší specifikace v ZD.
Interne Kennung: DNS na stavební práce pro DS
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001