817620-2025 - Ergebnis
Tschechien – Erdgas – Sdružené služby dodávky zemního plynu pro město Šternberk, jeho příspěvkové organizace a společnosti s majetkovou účastí města na roky 2026 a 2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSdružené služby dodávky zemního plynu pro město Šternberk, jeho příspěvkové organizace a společnosti s majetkovou účastí města na roky 2026 a 2027
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je: - fyzická dodávka zemního plynu do odběrných míst zadavatelů (dále jen dodávka) s převzetím závazku odebrat zemní plyn, - přenesení odpovědnosti za odchylku na dodavatele podle zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (energetický zákon), v platném znění, ve znění pozdějších předpisů vyhl. č. 349/2015 Sb., o Pravidlech trhu s plynem, ve znění pozdějších předpisů a ve smyslu vyhlášek energetického regulačního úřadu ERÚ), - zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb, - zajištění fakturace regulovaných i neregulovaných složek ceny zemního plynu. Místo plnění: Odběrná místa zastupujícího zadavatele a zúčastněných zadavatelů. Odběrná místa zemního plynu zadavatelů v kategorii maloodběr v celkovém počtu 33 a v celkovém množství dodávky cca 3 511 MWh/rok, pro období dodávky od 01.01.2026 6:00 hod. do 1.1.2028 6:00 hod. – cca 7 021 MWh. Bližší informace k odběrným místům jsou uvedeny v Příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne KennungVZ ZP 2026-2027
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
LosLOT-0001