817622-2025 - Ergebnis
Polen – Marktforschung – Zatrudnienie ekspertów w zakresie regulacji rynku aptecznego w sporze arbitrażowym
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZatrudnienie ekspertów w zakresie regulacji rynku aptecznego w sporze arbitrażowym
BeschreibungZatrudnienie ekspertów w zakresie regulacji rynku aptecznego w sporze arbitrażowym
Interne KennungADR.250.343.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79310000 Marktforschung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZatrudnienie ekspertów w zakresie regulacji rynku aptecznego w sporze arbitrażowym. Opis i zakres przedmiotu zamówienia stanowią Istotne postanowienia umowne, stanowiące załącznik nr 3 do Zaproszenia do negocjacji