817635-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych niesegregowanych i segregowanych oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych z terenu Gminy Dukla
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i transport odpadów komunalnych niesegregowanych i segregowanych oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych z terenu Gminy Dukla
Beschreibung„Odbiór i transport odpadów komunalnych niesegregowanych i segregowanych oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych z terenu Gminy Dukla” Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie Gminy Dukla: - niesegregowanych (zmieszanych 20 03 01), - segregowanych: • zmieszane odpady opakowaniowe (15 01 06) - worek żółty, • opakowania ze szkła (15 01 07) – worek zielony, • opakowania z papieru i tektury (15 01 01) – worek niebieski. do Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie przy ul. Białobrzeskiej. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie Gminy Dukla: • wielkogabarytowych ( 20 03 07), • zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych (20 01 23*, 20 01 35*, 20 01 36), • popiołów (ex 20 01 99) – worek popielaty – za dodatkową indywidualną opłatą mieszkańców dla przedsiębiorcy wyłonionego w przetargu
Vorherige Bekanntmachung660444-2025
Interne KennungI.271.18.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 1 (podstawy obligatoryjne) oraz w art. 109 ust.1 pkt 1, 4 i 8 ustawy Pzp (wybrane przez zamawiającego podstawy fakultatywne): Podstawy z art.108 ust. 1 Pzp: „1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego, b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego, c) o którym mowa w art. 228–230a, art.250a Kodeksu karnego lub w art. 46 lub art. 48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010r. o sporcie, d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa wart.165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art.299 Kodeksu karnego, e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art.115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu popełnienie tego przestępstwa, f) powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art.9 ust.2 ustawy z dnia 15czerwca 2012r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U. poz.769)), g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa wart.296–307Kodeksu karnego, przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art.286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270–277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe, h) o którym mowa w art.9 ust.1 i 3 lub art.10 ustawy z dnia 15czerwca 2012r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego; 2) jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza współce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1; 3) wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności; 4) wobec którego prawomocnie orzeczono zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne; 5) jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji i konsumentów, złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub wnioski niezależnie od siebie; 6) jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art.85 ust.1, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji i konsumentów, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane winny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia”. Podstawy z art. 109 ust. 1 Pzp (wybrane przez Zamawiającego przesłanki fakultatywne z art. 109 ust.1 pkt 1, 4 i 8): 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia zamawiający może wykluczyć wykonawcę: 1) który naruszył obowiązki dotyczące płatności podatków, opłat lub składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, z wyjątkiem przypadku, o którym mowa w art.108 ust.1 pkt 3, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności; 2) w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on winnej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury; 3) który w wyniku zamierzonego działania lub rażącego niedbalstwa wprowadził zamawiającego w błąd przy przedstawianiu informacji, że nie podlega wykluczeniu, spełnia warunki udziału w postępowaniu lub kryteria selekcji, co mogło mieć istotny wpływ na decyzje podejmowane przez zamawiającego w postępowaniu o udzielenie zamówienia, lub który zataił te informacje lub nie jest wstanie przedstawić wymaganych podmiotowych środków dowodowych;
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungOdbiór i transport odpadów komunalnych niesegregowanych i segregowanych oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych z terenu Gminy Dukla” Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie Gminy Dukla: - niesegregowanych (zmieszanych 20 03 01), - segregowanych: • zmieszane odpady opakowaniowe (15 01 06) - worek żółty, • opakowania ze szkła (15 01 07) – worek zielony, • opakowania z papieru i tektury (15 01 01) – worek niebieski. do Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w Krośnie przy ul. Białobrzeskiej. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie Gminy Dukla: • wielkogabarytowych ( 20 03 07), • zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych (20 01 23*, 20 01 35*, 20 01 36), • popiołów (ex 20 01 99) – worek popielaty – za dodatkową indywidualną opłatą mieszkańców dla przedsiębiorcy wyłonionego w przetargu