2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz ze świadczeniem usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Fizyki Polskiej Akademii Nauk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż wraz ze świadczeniem usługi dystrybucji energii elektrycznej za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do Operatora Systemu Dystrybucyjnego (dalej również „OSD”) do obiektu Instytutu Fizyki Polskiej Akademii Nauk, o łącznym maksymalnym wolumenie 7000 MWh.
Vorherige Bekanntmachung: 425847-2025
Interne Kennung: DZP/ZP/17/IFPAN/2025/JTD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Menge: 7 000 Stunden