2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brokerdiensten
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil een Raamovereenkomst sluiten met één Inschrijver (een Broker) voor de Brokerdiensten, zoals beschreven in de Aanbestedingsdocumenten. Er wordt geen inhouse (inhuurdesk) dienstverlening van de Broker verwacht. Opdrachtgever voorziet zelf in een Inhuurdesk. 750.000 uur op jaarbasis en een indicatief financieel volume van 80 miljoen euro ex BTW per jaar. Aan genoemde getallen kunnen geen rechten worden ontleend
Interne Kennung: 2024HRM380
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding omvat 1 perceel. Op grond van de openbare procedure worden uitsluitingsgronden, geschiktheidseisen, voorwaarden en eisen en gunningcriteria gehanteerd.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil een Raamovereenkomst sluiten met één Inschrijver (een Broker) voor de Brokerdiensten, zoals beschreven in de Aanbestedingsdocumenten. Er wordt geen inhouse (inhuurdesk) dienstverlening van de Broker verwacht. Opdrachtgever voorziet zelf in een Inhuurdesk. 750.000 uren per jaar met een indicatief financieel volume van 80 miljoen euro ex BTW per jaar Aan genoemde getallen kunnen geen rechten worden ontleend
Interne Kennung: 1