See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SD - Imago onderzoeken
Beschreibung: VRT wenst op een structurele manier het imago van het moedermerk VRT en de verschillende distributie- en submerken en de nauwste concurrenten op te volgen. Bovendien willen we door een gestandaardiseerde aanpak de complementariteit van het moedermerk VRT en de distributie- en submerken in kaart kunnen brengen. Moedermerk Distributiemerken Submerken VRT VRTMax VRTNWS VRT1 Nwsnwsnws VRT Canvas Sporza Radio 1 Ketnet JR Radio 2 Dagelijkse Kost Klara WinWin Stubru MNM Radio Béné De Tijdloze VRT is op zoek naar een partner die kan instaan voor de datacollectie en die meerwaarde biedt bij het opmaken van de vragenlijst en analyse. VRT wenst - jaarlijks een uitgebreid imago onderzoek van het merk VRT en de belangrijkste concurrenten op te zetten. - tweejaarlijks een uitgebreid imago onderzoek van de televisie distributiemerken VRT1, VRT Canvas en enkele belangrijke concurrenten op te zetten. - Tweejaarlijks, alternerend met het onderzoek naar de televisie-distributiemerken, een uitgebreid imago onderzoek van de radio distributiemerken Radio 1, Radio 2, Klara, Stubru, MNM, De Tijdloze en Radio Béné en enkele belangrijke concurrenten op te zetten. - jaarlijks een uitgebreid imago onderzoek van het merk VRTMax en de belangrijkste concurrenten op te zetten. - jaarlijks een uitgebreid imago onderzoek van het merk VRTNWS en de belangrijkste concurrenten op te zetten. Ook het merk Nwsnwsnws wordt in deze bevraging geïntegreerd. - tweejaarlijks uitgebreid imago onderzoek naar de submerken Sporza en Ketnet JR op te zetten. - op ad hoc basis uitgebreid imago onderzoek naar de submerken Dagelijkse Kost en WinWin op te zetten.
Interne Kennung: 2025/OO/724
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79310000 Marktforschung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1